Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Pozvánky na akce

Vyhrajte na Kole Štěstí na veletrhu For Arch v Letňanech

Tip na rodinný výlet

Pokud máte rádi soutěže, informace o novinkách v bydlení, wellness, saunách nebo bazénech, zajímáte se o kutilství a chcete se příjemně pobavit, přijeďte ve dnech 20. až 24. září na veletrh For Arch. U vstupu A, z ulice Beranových pak navštivte stan Allianz.

V3

Každý den se zde bude něco dít, každý den vás čekají prezentace, ochutnávky a soutěže na Kole Štěstí o zajímavé ceny.Přijďte i s dětmi; skákací hrad, interaktivní hry na tabletech, kreslení, skládání puzzle a soutěže o pěkné ceny je určitě nadchnou.Připreno je pro vás také setkání s těmito osobnostmi: Jakub Smolík, Petra Černocká, Hanka Křížková, Jana Švandová, Kateřina Kristelová, Štěpánka Duchková, Michaela Dolinová a ještě několik dalších známých lidí můžete pozdravit 22. září od 14 hodin na veletrhu For Arch na výstavišti v Letňanech – v Praze.K tomu zdarma ochutnáte vinikající míchané drinky společnosti CzechoSlovak Spirit, kávu nebo víno, prohlédnete a očicháte si prezentaci svíček a svícnů Party Lite.

V5A nebo si zatočíte Kolem Štěstí a třeba vyhrajete některou z hodnotných cen, či dostanete za své snažení malý dárek. Nebo se můžete bezplatně zeptat na svou budoucnost, co se týče bydlení, stěhování, hypotéky, koupě parcely a podobně kartářek Helen Staňků a Lucie Bělínové. Ať si vyberete cokoli, nudit se rozhodně nebudete! Vedoucí pobočky Allianz z Karlova náměstí, pan Stanislav Tošner se o to se svým týmem rád postará.24. září navíc autogramiáda Dominika Haška a dražba jeho puku z NHL! S Dominátorem se můžete vyfotit, popovídat…

Zdroj: Kloboukfilm

.V4

Podobné příspěvky

17. ročník soutěží MISS & MISTER DEAF WORLD & EUROPE & ASIA 2017 v Praze začíná….

Jaroslav Hauer

Jaromír Jágr představil elektrokolo s názvem JÁGR68

Jaroslav Hauer

Chcete se obeznámit s výživou dle DNA?

Šebík

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady