Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Pozvánky na akce

Vltava zahájí rok 2017 koncertem v Malostranské besedě

Vltava

Již ve čtvrtek 26. ledna do Malostranské besedy zavítá jedna z nejosobitějších českých kapel – skupina Vltava. Parta muzikantů kolem Roberta Nebřenského tímto pražským koncertem odstartuje nový rok 2017 a naváže na loňské turné k 30. výročí kapely. Koncert začíná ve 20,30 hodin.

„Vltava je považována za jednu z nejoriginálnějších českých skupin, a to především pro její básnické texty a pěvecký projev jejich autora Roberta Nebřenského. V loňském roce oslavili 30. výročí existence kapely, ke kterému fanouškům nadělili novou desku Čaroděj a koncertního turné s názvem Já čekám v Čechách tour. I rok 2017 bude plný koncertů a zahájí ho již ve čtvrtek u nás v Malostranské besedě,“ říká šéf produkce Malostranské besedy David Pešek Dvořák.

Vltava je česká hudební skupina, která vznikla v roce 1986 a fungovala do roku 2003. Poté se na sedm let odmlčela a svou činnost znovuobnovila až v roce 2010. Zakládajícím členem a autorem většiny písní je Robert Nebřenský, kterého v současné sestavě doplňuje František Svačina (klávesové nástroje), Tomáš Uhlík (basa), Ondřej Pomajsl (bicí) a Ondřej Klímek (dechové nástroje).

„Vstupenky na koncert jsou stále v prodeji, tak neváhejte a přijďte si užít jeden z nejosobitějších hudebních večerů. Lístky v předprodeji i na místě v den koncertu pořídíte za 250 korun,“ doplňuje David Pešek Dvořák.

zdroj: TOPART MEDIA

 

Podobné příspěvky

Music club Modrá opice – program červen 2016

Šebík

V sobotu se utkají v Chuchli klusáci ze čtyř zemí

Redakce

Národní technická knihovna slaví 300 let, nabízí exkurze zdarma

Jaroslav Hauer

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady