Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
Hledejte cokoli zde na webu
DomůKulturaPozvánky na akceVLADIMÍR MIŠÍK SE SPOJÍ S IVANEM HLASEM A SPOLEČNĚ ZAHRAJÍ NA STŘELECKÉM OSTROVĚ

VLADIMÍR MIŠÍK SE SPOJÍ S IVANEM HLASEM A SPOLEČNĚ ZAHRAJÍ NA STŘELECKÉM OSTROVĚ

Ivan Hlas

VLADIMÍR MIŠÍK SE SPOJÍ S IVANEM HLASEM A SPOLEČNĚ ZAHRAJÍ NA STŘELECKÉM OSTROVĚ

 Půlka prázdnin je za námi, ale Letňák 2017 – Léto pro Pražany pokračuje nadále. V srpnu se můžete těšit na koncert legendárního Vladimíra Mišíka & ETC…, který se letos spojí s dalšími hudebními hvězdami z Ivan Hlas Tria. Dále scéna na Střeleckém ostrově bude patřit například kapele Sto zvířat či Minifestivalu – Shores of others.

Vladimír Mišík

Vladimír Mišík

„Rádi bychom všechny Pražany i mimopražské fanoušky pozvali na srpnový koncert dvou hudebních legend, kde se na jednom pódiu potkají Vladimír Mišík & ETC… spolu s Ivan Hlas Triem. Těšit se můžete už ve středu 16. srpna, koncert startuje od 19 hodin a lístky na něj pořídíte v předprodeji za 220 nebo 300 korun,“ přibližuje David Pešek Dvořák.

Druhou polovinu prázdnin odstartuje SWING Ponton s Katkou Steinerovou v úterý 1. srpna od 18,30 hodin. Mimo jiných akcí na plovoucím Pontonu bude probíhat program i na Velké scéně, kde například můžete navštívit festival Prague Pride. Ten pražský Střelecký ostrov ovládne od 7. do 11. srpna. Závěr prázdnin 31. srpna bude stejně jako v loňském roce patřit kapele Sto zvířat.

„Další zajímavou akcí na Velké scéně bude Minifestival – „Shores of others“. Shores of others je výjimečný experimentální, hudebně výchovný projekt, který hudebně čerpá z našeho historického a kulturního dědictví. Kromě tohoto uskupení můžete slyšet dále kapelu Hazuka nebo trio Mexico Magico. Minifestival proběhne 27. srpna a vstup na něj je zdarma,“ dodává David Pešek Dvořák.

Ivan Hlas se kupinou Trio

Ivan Hlas se kupinou Trio

ZDROJ: TOPART MEDIA

Facebook komentáře

Sdílejte články