Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
Hledejte cokoli zde na webu
DomůKulturaPozvánky na akcePánové to zítra rozproudí…

Pánové to zítra rozproudí…

Mišík s Hladíkem

Pánové to zítra rozproudí…

Vladimír Mišík Etc… a Radim Hladík s Blue Effectem rozproudí pražský Střelecký ostrov

Praha, 12. září 2016 – Už zítra se fanoušci toho nejlepšího českého rocku konečně dočkají. Po dvou měsících čekání, kdy byl koncert v červenci odložen kvůli nepřízni počasí, se na pražském Střeleckém ostrově opět setkají dvě rockové legendy. Koncert, který nabídne program mapující jejich tvorbu od minulosti až k novějším skladbám, začíná v 19,30 hodin.

„Vladimír Mišík s Radimem Hladíkem se na společných pódiích objevují pravidelně. Vidět jste je již mohli také u nás během loňského ročníku Letňáku – Léta pro Pražany, kdy se jejich koncert stal jedním z nejnavštěvovanějších vůbec. Věříme, že večer těchto rockových legend i letos přiláká své fanoušky a že si všichni vystoupení pod širým nebem užijí,“ uvádí mluvčí Letňáku 2016 – Léta pro Pražany Tomáš Kopečný.

Vladimír Mišík je jednou z nejvýraznějších osobností české populární hudby. Svou tvorbou ovlivnil celou řadu umělců z hudebního, výtvarného a literárního prostředí. Přes 40 let hraje s kapelou Etc…, vydal s ní 10 řadových alb, řadu kompilací a podílel se na dalších vedlejších projektech.

Kapela Blue Effect vznikla v roce 1968. Její založení iniciovali Vladimír Mišík spolu s kytaristou Radimem Hladíkem, který v jejím čele stojí dodnes. Obě hudební legendy zanechaly výraznou stopu v historii českého rocku a oslovují již několikátou generaci hudebních fanoušků. V roce 1993 (Vladimír Mišík) a 2005 (Radim Hladík) vstoupili do Síně slávy Akademie populární hudby.

Vladimir Misik

 

Facebook komentáře

Sdílejte články