Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Pozvánky na akce

Pánové to zítra rozproudí…

Mišík s Hladíkem

Vladimír Mišík Etc… a Radim Hladík s Blue Effectem rozproudí pražský Střelecký ostrov

Praha, 12. září 2016 – Už zítra se fanoušci toho nejlepšího českého rocku konečně dočkají. Po dvou měsících čekání, kdy byl koncert v červenci odložen kvůli nepřízni počasí, se na pražském Střeleckém ostrově opět setkají dvě rockové legendy. Koncert, který nabídne program mapující jejich tvorbu od minulosti až k novějším skladbám, začíná v 19,30 hodin.

„Vladimír Mišík s Radimem Hladíkem se na společných pódiích objevují pravidelně. Vidět jste je již mohli také u nás během loňského ročníku Letňáku – Léta pro Pražany, kdy se jejich koncert stal jedním z nejnavštěvovanějších vůbec. Věříme, že večer těchto rockových legend i letos přiláká své fanoušky a že si všichni vystoupení pod širým nebem užijí,“ uvádí mluvčí Letňáku 2016 – Léta pro Pražany Tomáš Kopečný.

Vladimír Mišík je jednou z nejvýraznějších osobností české populární hudby. Svou tvorbou ovlivnil celou řadu umělců z hudebního, výtvarného a literárního prostředí. Přes 40 let hraje s kapelou Etc…, vydal s ní 10 řadových alb, řadu kompilací a podílel se na dalších vedlejších projektech.

Kapela Blue Effect vznikla v roce 1968. Její založení iniciovali Vladimír Mišík spolu s kytaristou Radimem Hladíkem, který v jejím čele stojí dodnes. Obě hudební legendy zanechaly výraznou stopu v historii českého rocku a oslovují již několikátou generaci hudebních fanoušků. V roce 1993 (Vladimír Mišík) a 2005 (Radim Hladík) vstoupili do Síně slávy Akademie populární hudby.

Vladimir Misik

 

Podobné příspěvky

8.9.2018 – 25 let klubu Modrá Vopice

Šebík

Připomeňte si Světový den knihy a Světový den svobody tisku s akcí Kniha ti sluší

Afri

Strašidelná halloweenská atmosféra na Šiklově mlýně 28.10.-1.11. 2020

Afri

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady