Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
Hledejte cokoli zde na webu
DomůKulturaPozvánky na akceO víkendu startuje Pražský piknik. Dvoudenní festival dobrého jídla v samém srdci Prahy

O víkendu startuje Pražský piknik. Dvoudenní festival dobrého jídla v samém srdci Prahy

PRAŽSKÝ PIKNIK

O víkendu startuje Pražský piknik. Dvoudenní festival dobrého jídla v samém srdci Prahy

 Dvoudenní festival dobrého jídla v samém srdci Prahy.Další z řady gastronomických akcí Letňáku 2017 – Léta pro Pražany je tu. Na Střeleckém ostrově v Praze se již tento víkend 15. a 16. července bude konat Pražský piknik, na němž můžete ochutnat chutě mezinárodní či street kuchyně a užít si piknikovou atmosféru v samotném srdci Prahy. Každý den otevíráme v 10 hodin.

„Pražský piknik je koncipován jako takový food festival v přírodě. Vezměte si piknikový koš, projděte s ním mezi stánky a vybrané pochoutky si vychutnejte s přáteli kdekoli na dece na ostrově. Co se týče stánků, směřovat budou do oblasti street food, fine food či mezinárodní kuchyně. Deky a piknikové košíky si můžete půjčit na místě nebo si doneste vlastní. Vstup je po oba dny zdarma,“ popisuje David Pešek Dvořák.

PRAŽSKÝ PIKNIK

PRAŽSKÝ PIKNIK

Součástí festivalu bude samozřejmě i doprovodný program. V sobotu proběhne barmanská soutěž s degustací drinků namíchaných na téma Piknik. Barmanská disciplína prověří 6 vylosovaných barmanů z 12 vybraných barmanů z celé České Republiky. Barmani budou mít 10 minut na svou prezentaci v libovolném stylu. V neděli se pak můžete těšit na finále největší soutěže v pojídání křidélek v Praze. Uvidíte sedm nejlepších, kteří postoupili z kvalifikačního kola. Akce má charitativní podtext a podpoří organizaci Life 4 Kids – Uganda.

ZDROJ: TOPART MEDIA

 

Facebook komentáře

Sdílejte články