Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Pozvánky na akce Zprávy z Prahy

Veletrh představí nové možnosti franchisingu

V Praze, 12. 2. 2015 – Kaleidoskop do světa podnikání přichystá Mezinárodní výstava pro podnikání a franchising ve dnech 22. – 23. 4. 2015 v Praze v budově OKsystem. Součástí akce je kromě prezentací i odborný konferenční program týkající se nejen tohoto oboru.

Ve světě podnikání je málo možností proto se prosadit a nedostat se při tom do problémů. Nejosvědčenější cestou je v současné době franchising, kdy subjekt poskytne svou zavedenou značku a podnikatelský koncept lokálnímu partnerovi. Ten se tak při rozjezdu svého podnikání soustředí pouze na to podstatné. Tato metoda zaznamenává úspěchy jak v USA, tak v Evropě. Nyní je to velmi oblíbený způsob podnikání i pro český trh.

„Veletrh umožní setkání opravdových zájemců o podnikání a to ve velkém měřítku a na jednom místě. Nejde jen o obecné představení firem. Jde o to nabídnout návštěvníkům to, co potřebují pro úspěch v podnikání, ” říká Ing. Jiří Krajča, organizátor výstavy a doprovodné konference

Na atraktivitě a oblíbenosti akce přispívá i důraz na doprovodný program, který je nedílnou součástí akce. Bude probíhat v konferenční části a to po oba výstavní dny. Návštěvníkům budou prezentována zajímavá a aktuální témata: marketing, franchising, podpora podnikání, právní otázky a ukázky podnikatelských řešení. Druhá část bude věnovaná prezentacím vystavovatelů a jejich konceptů.

Přednášky, prezentace a diskusní fóra jsou určeny pro všechny návštěvníky, zejména však pro malé a střední podnikatele, laickou i odbornou veřejnost, zástupce z řad franchisových poskytovatelů a příjemců a další cílové skupiny. V rámci doprovodného programu vystoupí zástupce vystavujících konceptů a služeb s prezentací a ukázkou vlastní strategie.

Mezinárodní výstava pro podnikání a franchising proběhne v sídle společnosti OKsystem, Na Pankráci 125, Praha 4.

Podobné příspěvky

Křest CD TROJKA

Šebík

Vilu na Petřinách pokryl majitel na protest černou plachtou

Redakce

Státní opera obnovila provoz

Redaktor J.Hampl

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady