Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
DomůKulturaPozvánky na akceVeletrh poskytovatelů sociálních služeb letos nabídne na tři desítky…

Veletrh poskytovatelů sociálních služeb letos nabídne na tři desítky…

Veletrh poskytovatelů sociálních služeb letos nabídne na tři desítky…

Praha, 13. června 2016 – Ve čtvrtek 16. června od 14 do 19 hodin se v rámci Letňáku 2016 – Léta pro Pražany na Střeleckém ostrově koná třetí ročník Veletrhu poskytovatelů sociálních služeb. Během dne se představí zhruba 30 neziskových organizací a občanských sdružení působících na Praze 1 a chybět nebude ani hudební a doprovodný program pro děti i rodiče. Akcí provede moderátor Alexandr Hemala.

„Na veletrhu se lidé mohou blíže seznámit s neziskovými organizacemi, které se věnují oblasti podpory a péče o sociálně znevýhodněné děti a mládež, seniory, mentálně handicapované či osoby ohrožené domácím násilím. Přítomné budou také organizace a občanská sdružení zaměřující se na volnočasové aktivity a vzdělávání. Tématem, které celý program letos provází, je právě oblast rodin s dětmi,“ přibližuje mluvčí Letňáku 2016 – Léta pro Pražany Tomáš Kopečný.

Součástí veletrhu bude rovněž pestrý kulturní program. Návštěvníci se mohou těšit na kapelu Eddie Stoilow, a capellu Skety, dětský sbor Kampata, studentskou skupinu Neo My a další zábavný program v podobě skákacího hradu, malování na obličej či výtvarnou dílnu. Vstup na akci je pro všechny zdarma.

Bližší informace na stránkách www.letnak.cz.

Facebook komentáře