Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz

Veletrh poskytovatelů sociálních služeb letos nabídne na tři desítky…

Praha, 13. června 2016 – Ve čtvrtek 16. června od 14 do 19 hodin se v rámci Letňáku 2016 – Léta pro Pražany na Střeleckém ostrově koná třetí ročník Veletrhu poskytovatelů sociálních služeb. Během dne se představí zhruba 30 neziskových organizací a občanských sdružení působících na Praze 1 a chybět nebude ani hudební a doprovodný program pro děti i rodiče. Akcí provede moderátor Alexandr Hemala.

„Na veletrhu se lidé mohou blíže seznámit s neziskovými organizacemi, které se věnují oblasti podpory a péče o sociálně znevýhodněné děti a mládež, seniory, mentálně handicapované či osoby ohrožené domácím násilím. Přítomné budou také organizace a občanská sdružení zaměřující se na volnočasové aktivity a vzdělávání. Tématem, které celý program letos provází, je právě oblast rodin s dětmi,“ přibližuje mluvčí Letňáku 2016 – Léta pro Pražany Tomáš Kopečný.

Součástí veletrhu bude rovněž pestrý kulturní program. Návštěvníci se mohou těšit na kapelu Eddie Stoilow, a capellu Skety, dětský sbor Kampata, studentskou skupinu Neo My a další zábavný program v podobě skákacího hradu, malování na obličej či výtvarnou dílnu. Vstup na akci je pro všechny zdarma.

Bližší informace na stránkách www.letnak.cz.

Facebook komentáře

Sdílejte články