Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
DomůKulturaPozvánky na akceVečírek pro nezadané v baru B24Baru pro anglicky mluvící!

Večírek pro nezadané v baru B24Baru pro anglicky mluvící!

Večírek pro nezadané v baru B24Baru pro anglicky mluvící!

Dámy a pánové,

zveme Vás na červený večírek pro nezadané v baru B24Bar v Belgické  ul.č.24 pro anglicky mluvící!

Společně oslavíme Valentýna, budeme mít speciální drinky: Lea’s Signature Cupido (vodka, strawberry, Mint) nebo nealkoholický nápoj  Shirley Temple (ginger ale and grenadine) nebo Pivo. Na stole budou  různé pochutinky. Seznámíte se a popovídáte si v příjemném prostředí  italského krásně designového baru.

Jedná se o červený večírek – vemte si na sebe buď vše nebo aspoň něco  červeného, ať hezky ladíme. Během večera proběhnou dvě aktivity podporující Vaši vzájemnou  komunikaci a abyste se lépe navzájem poznali. Přijďte v 19 h včas a pak po našich aktivitách a později bude hrát živá  hudba – pianista a zpěvák.

Vemte si vizitky na tombolu: krásné ceny, večeře pro dva, dárky, drinky  koktejly!

Těšíme se na Vás v Singles in Prague

Dear Singles!

Red is the color of love, of passion and, of course, Valentine’s Day!  Don’t forget to tell everyone to wear red, any item of clothing in red
:-).
We have a new fantastic location for our events with wonderful friendly  italian stuff!

We will be drinking a Valentine’s welcoming drink:

Alcoholic Lea’s Signature Cupido (vodka, strawberry, Mint) or  Non-alcoholic Shirley Temple (ginger ale and grenadine) or Beer
Food will be available to order. Everybody receives a small gift. The notes to one another were very succesful last time :-). This time  with a themed twist called Cupids Messages.

FREE RAFFLE with great prices : Dinner for 2 in Summa Cum Laude, 2 mug  for coffee with Summa Cum Laude logo, Voucher for 2 signature cocktail  at the b24  .There will be a singer and pianist later on.
Looking fwd to seeing you all!  v Singles in Prague

http://www.singlesinprague.cz/

Facebook komentáře

Sdílejte články