Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Pozvánky na akce

V sobotu si budete moci zasportovat s CK Capro

Již po dvanácté se uskuteční sportovní sobota s CK Capro s názvem Capro Team Show. Každoročně na akci vystoupí kvalitní lektoři, kteří se účastníkům postarají o zábavu. Na své si přijdou vyznavači jógy, tanečních stylů Zumba, latino dance či Aerobik. Chybět nebude ani tombola o velmi zajímavé ceny.

42 půlhodinových lekcí a více než 30 lektorů se během soboty 14.1.2017 prostřídá ve sportovním centru UK Praha. Těšit se tak můžete na jména Petros Kubla, Vojta Lacko, Michal Šubr, David Juřina, Lenka Kadlecová a mnoho dalších. Navíc mají klienti CK Capro vstup na akci zdarma (klienti, kteří si zakoupili zájezd v roce 2016 nebo ti, kteří se přihlásili na zájezd v roce 2017 a mají zaplacenou zálohu). Pro ostatní činní vstupné 300 Kč (350 Kč na místě).

Zájemce také na místě čeká několik stánků, ať už se sportovním vybavením či sportovní výživou. Lekce budou probíhat ve čtyřech sálech a tak je dobré si předem nastudovat program, aby jste nepřišli o lekce, o které přijít nechcete.

Video z minulého roku můžete shlédnout ZDE
Více informací, fotografií a všeho dalšího naleznete na webových stránkách www.dovolena-cviceni.cz či na facebookových stránkách CK Capro.

Foto v pozvánce použité ze stránek www.dovolena-cviceni.cz

program Capro Team Show 2017

Related posts

Populární Dětský den a benefiční koncert Kdo má rád letos už po osmé, a to na zámku Nové Hrady. Vstupenky jsou už v prodeji

Monika Nováková

Na Votvírák do Milovic!

Koncert pro Kaštánka – MODRÁ VOPICE 9.8.2016 19h

Šebík

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady