Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Pozvánky na akce Sport

V sobotu se utkají v Chuchli klusáci ze čtyř zemí

V sobotu se  na pražské dostihové dráze odehraje jeden z vrcholů letošní klusácké sezóny, kterým bude mezinárodní dostihový den gradující Modrou stuhou hl. m. Prahy. Atraktivního dostihového programu, který se koná za podpory Magistrátu hl. m. Prahy,  se zúčastní také koně a jezdci z Rakouska, Polska a Švédska.

Všechny dostihy jsou velmi dobře obsazeny a ve dvourozjížďkové Středoevropské ceně, kde startuje elita tuzemských starších klusáků a také dva koně z Rakouska, by mohl být překonán rekord zdejší dráhy. Devítipoložkový program bude vrcholit Modrou stuhou hl.m. Prahy, kde bude bojovat šest nejlepších tříletých klusáků, kteří by příští rok mohli zamířit na start derby. V dostihu pro amatérské jezdce, PETEMA s.r.o. Cup, se utkají naši jezdci s rakouskými a švédskými zástupci.

Dva dostihy  s názvem Trot Centre Alet Cup jsou věnovány utkání legend, tedy bývalých úspěšných dostihových jezdců a trenérů. Pořadatel Český klusácký spolek by rád tímto vytvořil pěknou tradici, která byla započata před dvěma lety. Brány chuchelského závodiště se pro návštěvníky otevřou již po poledni. Ve 13 hodin totiž proběhne slavnostní losování startovních čísel jezdci. Start prvního dostihu je plánovaný na 14. hodinu a vstup je zdarma.

Podobné příspěvky

Na Střelecký ostrov v Praze přichází léto. STARTUJE LETŇÁK 2015!

Afri

From Homemade Board to a Career

Ilja Hynek

HARMONY PRAGUE OPĚT NA NOVOMĚSTSKÉ RADNICI

Šebík

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady