Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Pozvánky na akce

V pátek začíná Výstava stanů a vybavení do přírody

outdoor vybaveni

Od 29. 5. do 16. 8. 2020 proběhne v areálu PVA EXPO Praha Letňany 23. ročník tradiční Výstavy stanů a vybavení do přírody. Jedinou akci svého druhu ve střední Evropě s největší nabídkou sortimentu pro kempování, turistiku, sport a volný čas pořádá e-shop s outdoorovým zbožím 4camping.cz. Svůj kompletní sortiment zde bude mít i řada špičkových českých značek, které si teď více než kdy jindy zaslouží naši pozornost.

stanyVybavte se na výlety, dovolenou i na sport

 „Na naší tradiční akci v pražských Letňanech letos nabídneme 250 outdoorových značek, v podstatě to nejlepší, co je v současné době na trhu stanů, spacáků, karimatek, batohů, sportovních a turistických bot, oblečení, kempingového nábytku, lezeckého a cyklistického vybavení a nejrůznějších vychytávek do přírody k dostání. Jsem velmi rád, že v této nabídce je zastoupeno i mnoho vynikajících českých značek, které se kvalitou, designem a například i respektem k životnímu prostředí při výrobě svých produktů řadí k absolutní světové špičce,“ říká Jaroslav Skalka z outdoorového e-shopu 4camping.cz, který je pořadatelem této největší prodejní přehlídky turistického a outdoorového vybavení.

 Od luxusního stanu po dětský batůžek

karimatkaPrávě ekologický přístup, moderní technologie a důraz na komfort a design jsou trendy, které současní výrobci nejvíce upřednostňují, a jež se projevují napříč celým spektrem nabízeného sortimentu na letošní akci v pražských Letňanech. Nabídka zahrnuje kromě více než 300 postavených stanů různých konstrukcí a typů, stovky modelů turistických bot, sandálů a obuvi pro volnočasové aktivity, kompletní sortiment sportovního oblečení významných českých i světových výrobců, 300 modelů spacáků a stejný počet karimatek, kempingový nábytek napříč všemi kategoriemi i lezecké vybavení a výbavu do těch nejnáročnějších podmínek. Chybět nesmí ani pestrá škála turistických, cyklistických a městských batohů nebo nově zařazená ucelená nabídka dětského vybavení a oblečení do přírody, na sport i táboření.

 Vybere si každý

stany a spacakyJak už jsou návštěvníci této akce zvyklí, i letos bude v Letňanech postaveno na 300 stanů všech typů a velikostí, připravených k osobnímu vyzkoušení. Nabídka je obrovská a vybere si rozhodně každý. „Ať už hledáte velký rodinný stan, nebo potřebujete lehký a skladný model na vodu či na kolo, určitě si vyberete. Stále stoupá zájem o velké, prostorné, rodinné stany, především pak ty s nafukovací konstrukcí,“ doplňuje výčet produktů Vít Hruška z 4camping.cz a upozorňuje, že do těchto stanů si na akci můžete zakoupit rovnou kompletní výbavu počínaje kuchyňkou a konče pohodlnými postelemi. Hlavní výhodou proti ostatním prodejcům ovšem je, že si úplně všechno můžete prohlédnout a osobně vyzkoušet! To samé platí i pro výběr spacáku nebo karimatky – na tradiční akci bude opět k dispozici legendární „spacákové ležení“, sestávající z několika stovek spacáků a karimatek připravených k vyzkoušení na rozličných površích. Odborně vyškolení prodavači pak budou připraveni se vším ochotně poradit a zodpovědět jakékoliv vaše dotazy.

A pozor: i letos na vás čekají velké výstavní slevy, dárky k nákupu a soutěž o atraktivní ceny, jako je SUV automobil, dovolená dle vlastního výběru, špičkové kolo, hodinky, koloběžky, skialpový set, lety balónem a mnoho dalších.

 Parkování i vstupné jsou zdarma.

Více na www.vystavastanu.cz, identický sortiment najdete také na www.4camping.cz.

Martina K a d l e c o v á
WWW.AMAZE.MEDIA

Podobné příspěvky

Srpen 1968 v Praze

Jaroslav Hauer

NOBILITAS, Letní slavnosti staré hudby v Praze začínají

Afri

Divadlo pod Palmovkou přiveze do Prahy evropskou divadelní špičku. Chystá se první PALM OFF FEST

Šebík

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady