Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
DomůKulturaPozvánky na akceTrio Prokop – Andršt – Hrubý zavítá dnes večer do Malostranské besedy

Trio Prokop – Andršt – Hrubý zavítá dnes večer do Malostranské besedy

Prokop trio

Trio Prokop – Andršt – Hrubý zavítá dnes večer do Malostranské besedy

V pražské Malostranské besedě vystoupí zpěvák Michal Prokop se svými hudebními kolegy kytaristou Lubošem Andrštem a houslistou Janem Hrubým. Trio muzikantů se na scéně pražského klubu objeví ve čtvrtek 29. září a představí fanouškům svůj akusticky laděný repertoár. Koncert startuje ve 20,30 hodin.

Michal Prokop vystupuje v triu s Janem Hrubým a bluesovým kytaristou Lubošem Andrštem již řadu let. Na programu mají komornější věci a koncerty mají vždy příjemnou civilní atmosféru i zvuk. Všichni tři jsou vynikající muzikanti a po každé je z nich cítit radost z hudby a bezstarostného hraní naživo před diváky,“ říká šéf produkce Malostranské besedy David Dvořák.

Trio vzniklo již v roce 1987 a podílí se na něm lídr kapely Framus Five Michal Prokop spolu s kytaristou Lubošem Andrštem a houslistou Janem Hrubým. Repertoár staví na komornější podobě, jejich písničkový základ je ale rozšířen Andrštovými zkušenostmi s blues a s jazzrockem i osobitou hrou Jana Hrubého na elektrifikované housle. Ve společné produkci tak vzniká i řada volných instrumentálních ploch. V roce 2004 vzešlo ze společného hraní album „Unplugged”.

Vstupenky jsou stále k dispozici, kdo by tak chtěl strávit příjemný večer ve společnosti tří vynikajících muzikantů, nechť neváhá s jejich koupí. Pořídí je za 350 korun,“ dodává Dvořák.

zdroj:TOPART MEDIA

Facebook komentáře

Sdílejte články