Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Pozvánky na akce

Trio Prokop – Andršt – Hrubý zavítá dnes večer do Malostranské besedy

Prokop trio

V pražské Malostranské besedě vystoupí zpěvák Michal Prokop se svými hudebními kolegy kytaristou Lubošem Andrštem a houslistou Janem Hrubým. Trio muzikantů se na scéně pražského klubu objeví ve čtvrtek 29. září a představí fanouškům svůj akusticky laděný repertoár. Koncert startuje ve 20,30 hodin.

Michal Prokop vystupuje v triu s Janem Hrubým a bluesovým kytaristou Lubošem Andrštem již řadu let. Na programu mají komornější věci a koncerty mají vždy příjemnou civilní atmosféru i zvuk. Všichni tři jsou vynikající muzikanti a po každé je z nich cítit radost z hudby a bezstarostného hraní naživo před diváky,“ říká šéf produkce Malostranské besedy David Dvořák.

Trio vzniklo již v roce 1987 a podílí se na něm lídr kapely Framus Five Michal Prokop spolu s kytaristou Lubošem Andrštem a houslistou Janem Hrubým. Repertoár staví na komornější podobě, jejich písničkový základ je ale rozšířen Andrštovými zkušenostmi s blues a s jazzrockem i osobitou hrou Jana Hrubého na elektrifikované housle. Ve společné produkci tak vzniká i řada volných instrumentálních ploch. V roce 2004 vzešlo ze společného hraní album „Unplugged”.

Vstupenky jsou stále k dispozici, kdo by tak chtěl strávit příjemný večer ve společnosti tří vynikajících muzikantů, nechť neváhá s jejich koupí. Pořídí je za 350 korun,“ dodává Dvořák.

zdroj:TOPART MEDIA

Podobné příspěvky

Pozvánka do kina: Babovřesky 3

Afri

Margarita Vid – Hrátky s býkem – 24.9.-4.10.2015. Centrum hispánské kultury Deliberia

Afri

Unikátní výstava bonsají na pozadí rozkvetlé Japonské zahrady startuje už tuto sobotu. Užijte si dva víkendy plné japonské kultury!

Jaroslav Hauer

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady