Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Pozvánky na akce

Stylový večírek pro nezadané 45+

Milé dámy a milí pánové,

zveme Vás na stylový večírek pro nezadané 45+ konající se ve čtvrtek 26.1. blízko Václavského náměstí v ulici Politických vězňů 16 v Hotelu Sovereign. Seznámíte se a popovídáte si v příjemném prostředí s hudbou hrajícího pianisty. Náš úžasný pianista pro Vás rád zahraje píseň na přání, kterou si Vy vyberete z jeho dlouhého seznamu písní! Během večera proběhnou aktivity podporující Vaši vzájemnou komunikaci.V ceně je zahrnut uvítací nápoj, různé pochutinky na stolech. Budete si moci vybrat mezi alkoholickým a nealkoholickým nápojem. Každý obdrží dáreček. Vemte si také vizitky pro naší tombolu, ať máte šanci vyhrát pěknou cenu. Těšíme se na Vás Zarezervujte si místo na www.SinglesInPrague.cz

Přehled večírků: 26.1. Večírek pro nezadané česky mluvící 45+/Singles Event for English speaking 45+

14. 2. Red Valentine’s Party 30+ for English speaking

22.2. Lesbičky/Lesbians

9.3. Večírek pro nezadané česky mluvící 30+

Milé dámy a milí pánové, rádi bychom Vás pozvali na naše společenské akce pro nezadané. Přijďte se zúčastnit společenských večerů, kde se seznámíte a pobavíte s ostatními nezadanými lidmi v příjemném prostředí.

Singles in Prague a naše seznamovací večírky jsou tu pro Vás! Zaměřujeme se na nezadané, kterým je více jak 30 let. Máme kategorie 30+, 45+, horní hranice věku určena není. Rádi Vám pomůžeme seznámit se s ostatními svobodnými lidmi, kteří jsou například pracovně vytížení a nemají dostatek příležitostí k seznámení. Na večírky vždy chodí různí lidé a chce to zkoušet. Přece jen, jaká je šance, že hned na poprvé potkáte pro Vás někoho významného pro Váš život. I když… už se to i u nás stalo:-). Podívejte se do fotogalerie na www.SinglesInPrague.cz, abyste si udělali trochu představu nebo na FB Singles in Prague. Hlavně se ale přijďte pobavit a užít si hezký večer, nemějte velká očekávání a budete mile překvapeni.

Domníváme se, že každý někdy může být v situaci, kdy je nezadaný a rád by se seznámil s někým, s kým může trávit svůj volný čas. A třeba u nás potkáte i svého budoucího životního partnera. Jsme taková trochu jiná SEZNAMKA, ale hlavně v klidu a v pohodě a také na určité úrovni.

Těšíme se na Vás!

Ing. Klára Le Cornu a kolektiv .

http://www.singlesinprague.cz/

https://www.facebook.com/www.SinglesInPrague.cz/?ref=bookmarks

Related posts

Galerie Malostranské besedy zahajuje Školu písničkou

Šebík

„PRAGUE PRIDE“ se uskuteční již 13. srpna

Jaroslav Hauer

Olga Lounová vyzývá fanoušky…

Šebík

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady