Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Pozvánky na akce Tiskové Zprávy Zprávy z Prahy

Srdečně Vás zveme, abyste navštívili veletrhy věnované energeticky úspornému bydlení – jedinečné události konající se v Praze na Výstavišti v Holešovicích ve dnech 4. – 7. 2. 2016.

Srdečně Vás zveme, abyste navštívili veletrhy věnované energeticky úspornému bydlení – jedinečné události konající se v Praze na Výstavišti v Holešovicích ve dnech 4. – 7. 2. 2016.

Máte jedinečnou příležitost poznat a získat osobní kontakty více než 100 kvalitních firem, které Vám poskytnou všechny informace nezbytné pro výstavbu dřevostavby nebo při poři-zování moderního vytápění.

Ve střední hale Průmyslového paláce se můžete těšit v rámci veletrhu Dřevostavby na reál-nou podobu moderní roubené stavby, třípodlažní objekt systému europanel, speciální inter-aktivní expozice nebo masivní hradby kanadského srubu z různých typů průřezů. V pravém a levém křídle paláce naleznete systémy suché výstavby, podlahy, fasády nebo dřevoobráběcí stroje. Nebudou zde chybět ani izolační systémy, stínící technika, okna, nářadí anebo nosné konstrukce. Zájemci o obor se zde mohou seznámit se zástupci nejvýznamnějších škol. Do-provodný program v auditoriu střední haly je věnován především těm z Vás, kdo o kvalitní nízkoenergetické nebo pasivní dřevostavbě reálně uvažují. Navštivte největší veletrh dřevě-ných staveb v České republice!

Návštěvníci souběžného veletrhu Moderní vytápění se mohou těšit na novinky ze světa tepelných čerpadel, solárních panelů, vytápění pomocí kotlů nebo desénových krbů a ka-men. Ani zde nebude chybět doprovodný program na aktuální témata z oboru vytápění. Od-borníci zde představí koncepce programů Nová kotlíková dotace, Nová zelená úsporám, Tepelné čerpadlo jako úsporný a moderní zdroj vytápění a chlazení a novou povinnost ozna-čovat spotřebiče určené pro vytápění a ohřev vody energetickými štítky. Součástí veletrhu je i projekt Chci výhodnější energie – změna dodavatelů energií, který zřizuje společnost dTest.

Pro ty z vás, kdo rádi soutěží, je připravena atraktivní soutěž, kde hlavní cenou jsou luxusní dvouplášťová krbová kamna od společnosti Morso (model 3142). Přijďte se inspirovat a po-radit, jak chytře investovat! Těšíme se na Vás!

VEL 5

VEL4

VEL2

VEL1

VEL

Related posts

David Svoboda stál poprvé před filmovou kamerou

Afri

PRAHA POSÍLÍ NÁVŠTĚVNÍKŮM METRONOME FESTIVALU DOPRAVU PO STINGOVI I KASABIAN

Šebík

Soutěž Zemědělec roku 2019 má své vítěze

Redaktor J.Hampl

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady