Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Pozvánky na akce

Slovenští muži v čele s Margitou, Nagyem a Patejdlem míří bojovně do Prahy

Slovenští muži vrací úder

 

Štefan Margita (61), Peter Nagy (58), Vašo Patejdl (62), Pavol Hammel (68) nebo Peter Cmorik (37) – to je jen zlomek zpěváků, kteří míří na pódium pražské Lucerny. Někteří v Praze vystoupí po dlouhých letech, pro řadu zpěváků to bude premiéra.

Na pódiu Mekky pražských hudebních sálů se 2. října 2017 sejdou pouze slovenští zpěváci napříč hudebními žánry a to v takovém složení, v jakém se podle vlastních slov interpretů ještě nepotkali ani Slovensku.

Martin France a Marcela Laiferová

„Koncert Slovenští muži vrací úder“ je vlastně odezvou na velmi úspěšný loňský koncert s názvem Slovenské divy v Praze. Pro slovenské interprety to bude takový megaslovenský Silvestr v Praze a příležitost zazářit společně před českým publikem. Někteří ze slovenských interpretů si v Lucerně zazpívají po 10, 20, 30 i 40 letech dlouhé pauze a někteří z nich zde budou mít možnost si zazpívat vůbec poprvé, což výrazně zvyšuje atraktivitu projektu,” vysvětlil zpěvák Martin France, hlavní producent koncertu. France zároveň prozradil, že na diváky čeká jedno velké a milé překvapení, ale to se samozřejmě diváci dozví až na koncertě.

Megakoncertem budou provázet moderátorské legendy České televize  Marie Tomsová, Marie Retková a Hana Heřmánková, které budou mít na sobě šperky v hodnotě několika milionů  korun, které byly vytvořeny speciálně pro tuto příležitost ve šperkařství JK Jitka Kudláčková Jewels.

V tomto složení se moderátorky potkaly na jednom pódiu naposledy v předrevolučních Silvestrech.

Vstupenky je možné zakoupit od 490 – 1290 Kč v sítích Ticketpro. “Navíc jsme se rozhodli ve spolupráci s nadačním fondem Muži proti rakovině věnovat 100 korun z každé prodané vstupenky na konto boje proti rakovině prostaty. Peníze budou použity na preventivní programy spojené s bojem s touto zákeřnou nemocí,” dodal France.

Zpěváci, kteří zatím potvrdili svou účast: Štefan Margita, Peter Nagy, Vašo Patejdl, Pavol Hammel, Peter Cmorik, La Gioia, Martin Harich, Thomas Puskailer, Adam Ďurica, Robo Opatovský, Štefan Kocan, Peter Paul a další. Jako hosté vystoupí například Heidi Janků, Monika Bagárová nebo Martin France.

Upoutávka na Slovenské muže: https://www.youtube.com/watch?v=KWlmwNrPiks&t=82s

Slovenští muži vrací úder
Slovenští muži vrací úder

 

Related posts

Na co zajít do Paláce Akropolis?

Eliška Rybenská

Pekelný ostrov 2018: Vyrazte na rocková open-air festival!

Šebík

Dne 9.7. Domenico Martucci s Nikol slavnostně otevřeli obchod Conte Martucci v Praze

Afri

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady