Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Pozvánky na akce Tiskové Zprávy Zprávy z Prahy

Šach & Mat: Vignerová a Fajksová hrají o muže svých snů

Šach & Mat: Vignerová a Fajksová hrají o muže svých snů

Co tahle svatba, princi? Tak se jmenuje známá česká pohádka, kterou chce téměř každá z nás alespoň jednou dotáhnout do šťastného konce. Jakmile po-tkáme toho pravého, začneme snít tu svoji svatební pohádku, která se hemží přáteli, výborným jídlem, atmosférou a především princem na bílém koni. Ne všechny nastávající nevěsty ale mají na honosnou svatbu, nádherně zařízené hnízdečko lásky nebo romantickou svatební cestu. Právě pro ně je tady již čtvr-tý ročník soutěže Souboj Nevěst, tentokrát s podtitulem Šach & Mat, jehož pa-tronkami se staly stále svobodné modelky Tereza Fajksová a Aneta Vignerová.

Splnit si svůj sen o dokonalém dni „D“ teď pro Vás může být o něco lehčí. Bohaté výhry, o které se utkají nastávající novomanželky před zraky veřejnosti, otestují jejich schopnost stát se supermanželkou. Budou k tomu potřebovat ostré loky, notnou dáv-ku sebevědomí, maximální nasazení a samozřejmě kouzlo osobnosti. Průvodkyněmi a patronkami po celou dobu soutěže jim budou Miss České republiky 2009 Aneta Vignerová a vítězka celosvětové soutěže krásy Miss Earth 2012 Tereza Fajksová. Samy by se ale do podobné soutěže nejspíš nepřihlásily. „Určitě je to zajímavá vý-zva, ale já bych se asi styděla. Raději jsem na té druhé straně. Slečny velmi obdivuji. I když je má práce být hodně na očích, vnitřně jsem stydlivka,“ smála se Aneta. „Já už mám do konce života „dosoutěženo“. Ale zase ty ceny jsou velmi lákavé,“ dodává Tereza.

Pokud ještě některá z Vás není přihlášena, máte ještě šanci vstoupit do boje! Další kola castingů se konají 15. 1. v Praze, 17. 1. v Českých Budějovicích a 31. – 1. 2. v Brně. Dvanáct finalistek se utká v bitvě o pohádkové věno dne 27. 2. v divadle Hy-bernia. Lístky na finále jsou již teď v předprodeji.

Kdo koho vyšachuje a kdo usedne na královský trůn?

Více informací o soutěži se dozvíte na www.soubojnevest.cz a v časopise Tvoje svatba.

Šach & Mat: Vignerová a Fajksová hrají o muže svých snů

zdroj: SOUBOJ NEVĚST

 

Picture 044

SOUBOJ    NEVĚST

foto: Miroslav  Skalický

Picture 087

Picture 064

Picture 038

SOUBOJ    NEVĚST

foto: Miroslav  Skalický

Podobné příspěvky

Čerstvý sedmdesátník Emerson Fittipaldi poslal vzkaz Čechům

Jaroslav Hauer

Modrá Vopice – Program říjen 2016

Šebík

Přijďte na Magický víkend

Jaroslav Hauer

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady