Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Pozvánky na akce

Z důvodu nepřízně počasí se dnešní koncert Vladimíra Mišíka a jeho kapely ETC…

Praha, 14. července 2016 – Z důvodu nepřízně počasí se dnešní koncert Vladimíra Mišíka a jeho kapely ETC… a speciálního hosta Radima Hladíka se skupinou Blue Effect ruší. Termín konání koncertu byl přesunut na úterý 13. září. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.

„Bohužel počasí neporučíme, a tak jsme se rozhodli dnešní koncert zrušit. Fanoušci Vladimíra Mišíka i Radima Hladíka nemusí být smutní. Po dohodě s oběma jsme koncert přesunuli na náhradní termín. Koncert se tak na Střeleckém ostrově uskuteční v poovině září, konkrétně na 13. 9. 2016. Věříme, že počasí nám bude již více přát, a všichni si večer plný skvělých písní obou úžasných muzikantů náležitě užijeme,“ uvádí mluvčí Letňáku 2016 – Léta pro Pražany Tomáš Kopečný.

„Vstupenky na dnešní vystoupení zůstávají v platnosti. V případě, že se náhradní termín někomu nehodí, má možnost vstupenku vrátit, a dostat tak zpět peníze. Musí tak ale učinit na místě, kde vstupenku pořídil. Stalo-li se tak například na pokladně Malostranské besedy, je nutné vstupenku vrátit právě tam, ne jinde. Ti, kdož vlastní e-ticket, nechť se s navrácením vstupenky obrátí na centrálu prodejní sítě Ticketstream.cz,“ dodává Tomáš Kopečný.

 

Zdroj. TOPART  MEDIA

Podobné příspěvky

Dvojkřest v Malostranské besedě chystají Dagmar Voňková a Jíří Smrž

Šebík

Oslavte konec školy „funkově“ ve společnosti Top Dream Company a HitFakers

Šebík

Fata Morgana plná orchidejí

Jaroslav Hauer

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady