Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Pozvánky na akce

RockOpera Praha se na podzim vydá ve stopách legendárních Pink Floyd

Rock Opera Pink Floyd

Své opery oblékne nejen do 3D projekcí.

RockOpera Praha představí v podzimní sezóně zcela novou vizuální podobu všech svých rockových oper. Přibydou například trojrozměrné obrazce a nové animace, které mají spolu s další moderní technikou pomoct vytvořit až multimediální show. Jako první si diváci v nového kabátu užijí operu Faust. Ta se odehraje po divadelních prázdninách ve čtvrtek 19. září.

 

„Na svých dílech neustále pracujeme. Nová světla, animace a spoty, které umějí vytvářet trojrozměrné výjevy přímo na scéně, nám pomohou posunout naši show o obrovský kus dál. Vycházíme z našich velkých idolů jako například Pink Floyd a chceme, aby diváci prožili hudební i vizuální zážitek na velmi vysoké úrovni. I ti, kteří už zhlédli všechny naše opery několikrát, budou z představení odcházet překvapeni,” komentuje novou vizuální podobu oper zakladatelka a umělecká šéfka RockOpery Praha Pavla Forest.

Rock Opera ve stopách legendárních Pink Floyd

Novou vizuální podobu získají úplně všechna podzimní a zimní představení. Nejbližší příležitosti budou mít diváci 19. září od 19 hodin při repríze Fausta a následně 26. září od 19 hodin u představení Romeo & Julie. Celou sezónu 2019 pak zakončí opera Antigona, která se poprvé hraje v neděli odpoledne, konkrétně 15. prosince od 16 hodin.

 

 

 

 

 

 

Podobné příspěvky

PRAHA POSÍLÍ NÁVŠTĚVNÍKŮM METRONOME FESTIVALU DOPRAVU PO STINGOVI I KASABIAN

Šebík

Letos se do soutěžní části festivalu přihlásilo 133 filmů z celého světa

Šebík

Československá obec legionářská připomene 75.výročí operace ANTHROPOID

Afri

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady