Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
DomůKulturaPozvánky na akceRed hot chili pepers vystoupí v O2 Aréně.

Red hot chili pepers vystoupí v O2 Aréně.

Red hot chili pepers vystoupí v O2 Aréně.

Kapela vydá 17. června 2016 nové album „The Getaway“ u společnosti Warner Bros. Records. Album produkoval Danger Mouse, mix pak dostal na starosti Nigel Godrich. Jedná se o jedenácté studiové album v diskografii kapely. První singl „Dark Necessities“ je v současnosti k dispozici na všech digitálních platformách.

Každý zákazník, který si zakoupí vstupenku na koncert, obdrží nové album „The Getaway“, a to buď jako fyzický nosič, nebo v digitální podobě.

Jedna z nejúspěšnějších formací v rockové historii, Red Hot Chili Peppers, kterou tvoří zpěvák Anthony Kiedis, basový kytarista Flea, bubeník Chad Smith a kytarista Josh Klinghoffer, prodala více než 60 milionů alb, včetně pěti multi-platinových LP, a obdržela šest cen Grammy, včetně kategorií “Nejlepší rockové album” za nahrávku Stadium Arcadium, “Nejlepší rockové vystoupení“ za “Dani California”, “Nejlepší rocková píseň” za “Scar Tissue” a “Nejlep LoveHotelRevue_300x300ší hardrockové vystoupení“ za skladbu „Give It Away“. Kapela byla v dubnu roku 2012 uvedena do Rock and Rollové Síně Slávy.

Facebook komentáře

Sdílejte články