Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
Hledejte cokoli zde na webu
DomůSportMotosportProgram na víkend? Zajděte na Pilníkovo pozdní odpoledne!

Program na víkend? Zajděte na Pilníkovo pozdní odpoledne!

Program na víkend? Zajděte na Pilníkovo pozdní odpoledne!

Nemáte žádné plány na víkend a přesto by jste rádi někam vyrazili? Pak pro Vás máme tip!

Již tuto sobotu (30.7.2016) se po jedenácté bude v Čerčanech konat Pilníkovo pozdní odpoledne. Každoročně je akce velmi podařená, mimo hlavní částí programu jimž je FMX a to rovnou Mezinárodní mistrovství ČR v FMX, slibuje Petr Pilát i doplňující program, ke kterému patří mimo jiné exhibiční ukázka thajského boxu a MMA pod vedením známého trenéra Petra Macháčka. Chybět nebude ani nový projekt FMX Junior Academy of Petr Pilat a jako každý rok se představí  FLYINGBOYS.

Program toho slibuje spoustu, pozvání přijal i raper Marpo a jeho Troublegang. Aby se návštěvníci měli ještě více na co těšit, přichystal si Petr Pilát exkluzivní překvapení, které bude až do soboty utajeno. I nejmladší návštěvníci budou mít na programu své disciplíny. Soutěže jako je zručnost na kole či šplh jsou samozřejmostí a tak se všechny ratolesti budou moci řádně vydovádět.

Odpoledne je určeno pro kamarády a fanoušky motosportu a to především FMX. Celou sezónu Petra Piláta fanoušci podporují a tak tento den je určen právě jim jako poděkování za podporu. Vstupné je proto dobrovolné. Tak nezapomeňte, již tuto sobotu ve 14:00 v areálu ŽPSV v Čerčanech.

Z Pilníkova pozdního odpoledne naleznete na Pražském zpravodaji fotoreport.

13439038_1429997683692775_6767192504405223730_n

Facebook komentáře

Sdílejte články