Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
Modrá Vopice

Program hudebního klubu ,,Modrá Vopice ” -březen 2018

Text: Modrá Vopice

V březnu netřeba lézt za kamna, stačí jen kouknout na program klubu Modrá Vopice, kde se jistě najde spousta akcí, které určitě rozehřejí nejednoho fanouška. A je zcela jedno, zda se jedná o příznivce punku, rocku, rock’n’rolu, metalu v jeho nejširších podobách, či toho nejtvrdšího grindcoru. Nouze nebude ani o zahraniční hosty. Představí se zástupci Norska (ENDEZZMA), Německa (EXCREMENTORY GRINDFUCKERS, STILLBIRTH, WALKING DEAD ON BROADWAY), Slovinska (WITHIN DESTRUCTION), USA (INTERNAL BLEEDING, SACRIFICIAL SLAUGHTER, VOICES OF RUIN) a další. Ty doplní vybraná tuzemská společnost v čele s ostravskou mlátičkou MALIGNANT TUMOUR.

Program březen 2018

Hudební klub Modrá Vopice

Hudební klub Modrá Vopice

2. 3., 19.00 hod. – Narozeniny jednoho punkáčeGAUNEŘI (Plzeň, rock’n’roll/thrash), APPLE JUICE (Praha, punk), JOULY (Ústí nad Labem, pop-rock)

3. 3., 19.00 hod. – Mad Metal Maniacs v PrazeHORRIBLE CREATURES (Praha, thrash/death), KOLOSS (Praha, thrash/death), DYING BEHIND (Praha, thrash/death), LET THEM BURN (Praha, thrash/death), ATLAS COELESTIS (Beroun, progressive metal)

8. 3., 19.00 hod. – ENDEZZMA (NOR, black metal), TRIBUTE TO URGEHAL (CZ, black metal), MALLEPHYR (Rokycany, black/death metal)

9. 3., 19.40 hod. – Ganzy 40 – PartyMALIGNANT TUMOUR (Ostrava, crust/rock’n’roll), KONFRONT (Praha, punk/hardcore), STREETMACHINE (Pardubice, hardcore metal)

10. 3., 18.30 hod. – Kinder Grinder 7EXCREMENTORY GRINDFUCKERS (GER, grindcore/dance), KALIYUGA (FRA, grindcore), BOWELFUCK (Praha, grind), INSISTENT (Praha, grindcore), AFTERCOME (Praha, hardcore/grindcore)

14. 3., 19.30 hod. – WITHIN DESTRUCTION (SLO, slamming deathcore), STILLBIRTH (GER, death metal / grindcore), VICTIMS (CZ, death/metalcore), WALKING DEAD ON BROADWAY (GER, metal)

15. 3., 19.00 hod. – INTERNAL BLEEDING (USA, death metal), FLESHGORE (UA, brutal death metal), SACRIFICIAL SLAUGHTER (USA, extreme death/thrash), VOICES OF RUIN (USA, melodic death metal)

16. 3., 19.00 hod. – Death March Tour 2018TERRESTRIAL CHAOS (Bratislava, black/death metal), DYSANCHELY (Trnava, death metal), NARCHOST (Praha, blackened death metal), ANIMAL HATE (Domažlice, black/death metal)

17. 3., 20.00 hod. – RIMORTIS (Poděbrady, power/speed metal), METALCRAFT (Praha, heavy metal)

20. 3., 19.00 hod. – Punk za dvackuMHD (Praha, punk rock), AŽ NAPRŠÍ A USCHNE (Praha, punk rock), ZKORODOVANÉ POTRUBÍ (Odolena Voda, punk/garage)

22. 3., 19.00 hod. – Žižkovská noc 2018BARBAR PUNK (Brno, punk/folk), N.V.Ú. (Hradec Králové, punk/rock’n’roll), VOLANT (Pardubice, punk/power), SPOTS (Praha, punk/hardcore), VYCHCANÝ KNEDLÍKY (Praha, rock’n’roll), Z.P.P. (Praha, punk rock)

23. 3., 17.00 hod. – Žižkovská noc 2018GRANDIS KHAN (grindcore), SEKEROMLAT (crust hardcore), VIBRATHÖRR (Praha, thrash/crossover), SMASHING DUMPLINGS (Ústí nad Labem, grindcore), ADACTA (SK, crust/hardcore), COLD BLOODED FISH (Praha, thrash metal / punk), BAJONET (Praha, thrash metal), GRIDE (Prachatice, grindcore/hardcore), CATASTROFY (SK, thrash metal), BLOOD (GER, grindcore), SPASM (Kojetín/Brno, goregrind), BBYB (Ostrava, grindcore/techno)

24. 3., 17.00 hod. – Žižkovská noc 2018KAJSE/KAJTO (Liberec, punk/metal), POSTEA (Lukavice, hardcore/crust), GINNUNGAGAP (Praha, hardcore/punk), ASO – NAGA (Krupka, hardcore/punk), LUTRA (SK, hardcore/crust), ILLEGALITY (SK, punk rock), ZEMĚŽLUČ (punk rock), HUMAN BEHAVIOR (AUT, hardcore/punk), THALIDOMIDE (Praha, hardcore/punk), JUST WÄR (Praha, hardcore/punk), GOMORA (Praha, hardcore/crust), SCALP (Liberec, hardcore/punk), RV-4 (Benešov, hardcore punk)

29. 3., 19.30 hod. – Long Life Rock’n’Roll – Velikonoční nářezSOUBOJ S PAMĚTÍ (Praha, rock), HOUPACÍ KŮŇ (Uhříněves, metal/rock), BLEK DEFEKT (Praha, crossover rock)

30. 3., 19.00 hod. – HAZARDOOM (Jihlava, metal), DEPRESSION ISLAND (Pacov, metalcore/hardcore), RAW (Praha, progressive metal)

31. 3., 20.00 hod. – Hardcore NightGLOOM (Praha, alternative hardcore), STOCKHOLM SYNDROME (Praha, power/rock’n’roll), VAL-MUQUABALA (Chýnice, metalcore/hardcore), ZAJETÍ KOUŘE (Praha, metal)

Související odkazy:
www.modravopice.eu
www.facebook.com/MusicClub-Modra-Vopice

Facebook komentáře

Sdílejte články