Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Pozvánky na akce

Pátý ročník HARFANDĚNÍ – 7. září 2016 od 14 hodin

Pátý ročník HARFANDĚNÍ opět pomáhá dětem

Připojte se ke známým českým osobnostem a přijďte podpořit dobrou věc. již ve čtvrtek 7. září od 14 do 18 hodin se v galerii harfa koná tradiční benefiční běh harfandění, který pomáhá ohroženým dětem z klokánku. nejenže si užijete zábavné sportovní odpoledne, ale můžete na trati potkat hvězdy z letní scény Harfa, jakými jsou eva decastelo, Bára Mottlová nebo leoš noha. Součástí akce je oblíbený festival volnočasových aktivit pro děti.

Kde? V galerii Harfa

Benefiční akci Harfandění pořádá Galerie Harfa již pátým rokem ve spolupráci s MČ Praha 9. Spočívá v uběhnutí vyznačeného okruhu kolem nákupního centra a sousední O2 areny. Za každý zdolaný okruh přispěje Galerie Harfa na projekt Klokánek Fondu ohrožených dětí 100 Kč. Podaří se letos překonat loňský rekord? Přijďte a pomozte spolu s herci divadelního představení Natěrač překonat hranici 575 700 korun. Online registrace k benefičnímu běhu probíhá na webových stránkách www.harfandeni.cz a je zcela zdarma! Registrovat se však bude možné i přímo na místě v den konání akce.

Žádné limity

Harfandění nemá žádné limity. Můžete poklusávat, překonávat své běžecké rekordy nebo jít volným tempem. Zúčastnit se může opravdu každý, jak zdatný běžec, tak i maminka s kočárkem či senior. Žádný povinný počet kol není daný, je pouze na vás, kolik okruhů zvládnete.

Uvidíte Natěrače a lidi ze StarDance

Letošní ročník navíc zpestří tváře divadelního představení Natěrač, které můžete až do konce září navštívit v rámci Letní scény Harfa. Svou účast na akci přislíbila moderátorka a herečka Eva Decastelo, herec Leoš Noha či herečka a modelka Bára Mottlová. Milovníkům pořadu Star Dance zajisté udělá radost Marek Dědik, který kromě běhu vystoupí i se svým dětským tanečním párem z kurzu Dětské taneční, které se pod jeho vedením pravidelně konají v Galerii Harfa.

Představí se kroužky pro děti

Program benefičního odpoledne tradičně doplní Festival volnočasových aktivit pro děti. Představí se zde na 20 zájmových kroužků z Prahy 9, se kterými se mohou děti blíže seznámit, vyzkoušet si je a třeba se do nich posléze i přihlásit. Velice populární jsou mezi návštěvníky sportovní kroužky – od lakrosu (Česká lakrosová unie), karate (SK Kamiwaza karate), mažoretek (Pražské mažoretky TJ Sokol Vysočany), tance (Centrum Backstage), až třeba po atletiku (Atletika Človíček). Prostor ale dostane i hudba (Nadační fond The Music Fundation) či herna pro děti (Brumbambule).

A partnery jsou…

Hlavními partnery akce jsou společnosti Pražská energetika, a.s., PORR a.s., Metrostav a.s., Rilancio, s.r.o., Mark2 Corporation Czech a.s., AB Facility a.s., Marina Island s.r.o.. Partnerem akce je FINEP CZ a.s.. Mediálním partnerem Harfandění je rádio Frekvence 1.

www.galerieharfa.cz

 Poznámka pro editory:

Galerie Harfa v pražských Vysočanech o 49 000 m2 obchodních a zábavních ploch na třech podlažích byla otevřena 11. listopadu 2010. Již od počátku svého provozu se profiluje jako obchodní centrum nové generace. Jedním z výjimečných rysů je propojení se sousední O2 arenou, patřící mezi nejmodernější komplexy tohoto typu v Evropě. Ve 160 obchodech Galerie Harfa zákazníci nejen nakoupí, ale také žijí zábavou, sportem a módou. Součástí obchodního centra je také 1 600 parkovacích míst v podzemních garážích. Střecha Galerie Harfa se roku 2011 pyšní DinoParkem, který je jediný v Praze a do hlavního města přináší ověřený koncept zábavy a vzdělávání známý z Plzně, Ostravy a Vyškova. V zimních měsících je na střeše v provozu kluziště o rozměrech 20 × 30 m.

Pro více informací kontaktujte:

Silvie Soukalová, e-mail: soukalova@lgh.cz,

Petra Slušňáková, e-mail: pr@onyxgroup.cz

Podobné příspěvky

Jágr, Plekanec, Koukalová a další vymění sport…

Šebík

Kyjem po kebuli aneb Zpráva o dobrovolné smrti jednoho z diváků

Šebík

Praha uctí památku svatého Václava

Afri

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady