Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
DomůKulturaHudbaOslavte 10 let festivalu Votvírák

Oslavte 10 let festivalu Votvírák

Oslavte 10 let festivalu Votvírák

Již v pátek 10.6. se opět otevřou brány festivalu Votvírák v Milovicích. Mimo to, že se jedná o oficiální zahájení festivalové sezóny, bude Votvírák slavit již 10. výročí.

Proč být u toho? Festival se každoročně koná v Milovicích, necelých 40 km od Prahy. Dostupnost vlakem je bezchybná, z Masarykova nádraží odjíždí vlak právě do Milovic velmi často. Pokud si vyberete jako dopravu auto, parkoviště je na Votvíráku rozsáhlé, každopádně musíte počítat s poplatkem za parkoviště. Proto neváhejte a navštivte webové stránky ZDE kde seženete nejen levnější vstup na festival, ale i nejlevnější parkovací kartu.

Organizátoři letos vyzvali všechny fanoušky tohoto festivalu, aby se oblékli do žluté barvy a nechybí možnost koupě originálního trika Votvírák v žluto zelené barvě s číslem 10! Počasí festivalu každoročně přeje. Každý návštěvník festivalu si přeje jediné – aby o víkendu (10. – 12.6.) zůstalo nebe bez mraků. A proč nepomoct rozzářit festival právě žlutou barvou? A proč právě číslo 10? Ano, festival nejen slaví 10. narozeniny, ale legendy mají přece vždy číslo 10!

A na koho se můžete na festivalu těšit? Chybět nebudou Chinaski,  Voxel, Rybičky 48, Horkýže Slýže, Harlej, Mig 21, Marpo společně s Troublegangem, Strapo, Renne Dang, Dymytry, Eddie Stoilow, No name, Mandrage, Moja reč, H16, Richard Müller, Kryštof a spoustu dalších! Neváhejte a zapište si toto datum do kalendáře, protože není pochyb, že 10. ročník festivalu bude velkolepý.

Oficiální webové stránky festivalu

 

Facebook komentáře

Sdílejte články