Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Pozvánky na akce Hudba

Oslavte 10 let festivalu Votvírák

Již v pátek 10.6. se opět otevřou brány festivalu Votvírák v Milovicích. Mimo to, že se jedná o oficiální zahájení festivalové sezóny, bude Votvírák slavit již 10. výročí.

Proč být u toho? Festival se každoročně koná v Milovicích, necelých 40 km od Prahy. Dostupnost vlakem je bezchybná, z Masarykova nádraží odjíždí vlak právě do Milovic velmi často. Pokud si vyberete jako dopravu auto, parkoviště je na Votvíráku rozsáhlé, každopádně musíte počítat s poplatkem za parkoviště. Proto neváhejte a navštivte webové stránky ZDE kde seženete nejen levnější vstup na festival, ale i nejlevnější parkovací kartu.

Organizátoři letos vyzvali všechny fanoušky tohoto festivalu, aby se oblékli do žluté barvy a nechybí možnost koupě originálního trika Votvírák v žluto zelené barvě s číslem 10! Počasí festivalu každoročně přeje. Každý návštěvník festivalu si přeje jediné – aby o víkendu (10. – 12.6.) zůstalo nebe bez mraků. A proč nepomoct rozzářit festival právě žlutou barvou? A proč právě číslo 10? Ano, festival nejen slaví 10. narozeniny, ale legendy mají přece vždy číslo 10!

A na koho se můžete na festivalu těšit? Chybět nebudou Chinaski,  Voxel, Rybičky 48, Horkýže Slýže, Harlej, Mig 21, Marpo společně s Troublegangem, Strapo, Renne Dang, Dymytry, Eddie Stoilow, No name, Mandrage, Moja reč, H16, Richard Müller, Kryštof a spoustu dalších! Neváhejte a zapište si toto datum do kalendáře, protože není pochyb, že 10. ročník festivalu bude velkolepý.

Oficiální webové stránky festivalu

 

Podobné příspěvky

Thödol David Koller přijde do RockOpery Praha podpořit své kolegy při největší repríze Barda

Šebík

Houslový virtuos Pavel Šporcl získal dvě ocenění v jednom týdnu

Šebík

Chantal nám představuje na novém CD podmanivé šansony

Jaroslav Hauer

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady