Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Pozvánky na akce

Michal Hrůza zahraje k oslavě 20. narozenin v pražském Rudolfinu

Michal Hrůza koncert

Michal Hrůza zahraje k oslavě 20. narozenin na hudební scéně v pražském Rudolfinu se symfonickým orchestrem.

K nové autorské desce Sám se sebou, jarnímu zámeckému turné a podzimní koncertní šňůře po kulturních domech a klubech si zpěvák Michal Hrůza k letošní oslavě 20 let na hudební scéně nadělil také tři unikátní koncerty se symfonickými orchestry. Po vystoupení s Karlovarskou filharmonií a dětským sborem Coro Piccolo na MFF Karlovy Vary a koncertu s Janáčkovou Filharmonií a zpěvačkou Olgou Königovou na festivalu Colours of Ostrava letos v červenci vystoupí Michal Hrůza s Kapelou Hrůzy 5. října 2017 v pražském Rudolfinu spolu s ženským symfonickým orchestrem Bon Art Pops Orchestra a dětským sborem Coro Piccolo pod vedením dirigenta Martina Hyblera.

MICHAL HRŮZA -KAPELA HRŮZY
MICHAL HRŮZA -KAPELA HRŮZY

„Máme připravený repertoár na dvě hodiny, dvacet skladeb, které pro symfoniky rozepsal náš klávesista Karel Heřman. V programu zazní skladby, které jsem napsal ještě v devadesátých letech, novější z mé sólové dráhy, ale i ukázka písní z letošního alba Sám se sebou. Na koncert v Rudolfinu se po předchozích dvou parádních zkušenostech se symfoniky nesmírně těším,“ říká zpěvák Michal Hrůza.

Koncert v Rudolfinu začne ve 20:30 a ojedinělý koncept slibuje neopakovatelnou atmosféru a silný zážitek. Na jediném pódiu stane 51 členek Bon Art Pops Orchestra, 50 dětí z Coro Piccolo, Michal Hrůza s Kapelou Hrůzy a průběžně spolu s nimi hosté koncertu – zpěvačky Lenka Dusilová, Klára Vytisková a Olga Königová, které si s Hrůzou a hudebníky zazpívají duety.

Po koncertu v Rudolfinu vyrazí Michal Hrůza s kapelou na první – podzimní – část turné po kulturních domech a klubech, na kterém představí nové album Sám se sebou. V roli supportu pojede kapela Ille Olgy Königové. Druhá část tour proběhne na jaře 2018 – v březnu a dubnu.

Vstupenky na koncert v Rudolfinu je možné zakoupit v síti Ticketportal. Kapacita je omezena – v prodeji je necelých 900 míst. Všechny tři koncerty Michala Hrůzy s Kapelou Hrůzy a symfonickými orchestry vznikly ve spolupráci s agenturami Soundmachine a Bon Art. Mediálními partnery koncertu v Rudolfinu je Česká Televize, Hitrádia a i-Report.

Michal Hrůza

 

zdroj: 2media

Podobné příspěvky

HARMONY PRAGUE OPĚT NA NOVOMĚSTSKÉ RADNICI

Šebík

Výstaviště nabízí festivalové městečko s chill out zónou

Afri

Na poslední prázdninovou sobotu se chystá druhý ročník rodinného festivalu Malešičák

Jaroslav Hauer

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady