Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Pozvánky na akce Software Technika

Mezinárodní počítačová akademie otevřela v Praze svou pobočku

Mezinárodní akademie informačních technologií itStep otevřela svou pobočku konečně i v Praze a tak se i vy můžete přihlásit na výuku dlouhodobých kurzů.
 
Na výběr máte kurzy Internet marketingu, Tvorby webových projektů, Grafiky a designu, Programování v Java a na své si přijdou i malí milovníci robotů, 3D tisku a Minecraftu, protože i pro ně má itStep připravenu výuku v podobě Junior počítačové akademie (pro děti od 9 do 14 let).

 

Studium v itStep Praha by si měli zvolit ti, kteří věří v dlouhodobou intenzivní výuku. Tato akademie nenabízí jen další rychlokurzy, jedná se o propracované studijní plány s dlouholetou tradicí ve světě.
Na konci každého kurzu obdrží absolvent mezinárodně uplatnitelný certifikát a navíc během studia může pracovat na svém vlastním projektu, který mu může přinést například vysněné místo v zaměstnání či vysoké platové ohodnocení.
 
Výhody dlouhodobých kurzů vidíme hlavně v tom, že díky intenzivní výuce se dané téma opravdu naučíte, získanou praxi využijete a zaplatíte cenu úměrnou kvalitě.
 
Další vlna kurzů se otevírá již od 25.9.2017 a vy tak máte šanci obsadit poslední místa v kurzech, neváhejte! Navíc při včasném přihlášení sleva na školné.
 

Sylvie Kraslová, Marketing Manager,www.itstep.cz

 

 

Podobné příspěvky

Žižkovské pivobraní představí na Parukářce 35 minipivovarů

Šebík

RockOpera Praha během léta zavítá do Svijan, Českého Šternberku i bosenské Tuzly

Šebík

Legiovlak opět v Praze

Redakce

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady