Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
Hledejte cokoli zde na webu
DomůKulturaPozvánky na akceMalostranské besedě jubilejních 10 let na scéně

Malostranské besedě jubilejních 10 let na scéně

Malostranské besedě jubilejních 10 let na scéně

 

Praha, 29. září 2016 – Mladá pražská kapela Špuntkvaně oslaví v pátek 30. září v Malostranské besedě deset let své existence. K této příležitosti chystá pro své fanoušky koncert s mnoha překvapeními a hosty v čele se spřátelenou skupinou The Radicals. Koncert startuje ve 20,30 hodin.

„Pětice mladých muzikantů je na české hudební scéně celkem specifická. Ve své tvorbě mísí klasický český punk s rockovými riffy a popovými aranžemi, které místy ozvláštní i dalšími žánry. Jednoduše tzv. půlpunk. Punkové razanci ulevují melodické pasáže, které se leckdy pohybují na pomezí psychadelických prvků z 60. let minulého století. A to vše zastřešeno neutuchající energií, se kterou jdou do každého koncertu,“ popisuje šéf produkce Malostranské besedy David Dvořák.

Kapela Špuntkvaně vznikla v roce 2006. V současné době hraje ve složení Martin Vodehnal (texty, zpěv, kytara), Luboš Trnka (kytara), Adam Baštař (basová kytara), Matyáš Paur (bicí, zpěv) a Markéta Krutská (příčná flétna, melodika). S kapelou dále často hostují různí muzikanti na dechové nástroje. V loňském roce vydali svou debutovou desku.

„Koncert je oslavou nejen 10 let kapely, ale současně i oslavou zpěvákových a bubeníkových 30. narozenin. Bude to jednoduše velká párty plná hudby a zábavy. Vstupenky na koncert i následnou after party, o kterou se postará DJ IA, stojí 120 korun“ dodává David Dvořák.

ZDROJ : TOPART MEDIA

Facebook komentáře

Sdílejte články