Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
DomůKulturaPozvánky na akceMalostranská beseda v listopadu

Malostranská beseda v listopadu

Horáček

Malostranská beseda v listopadu

Listopadová nabídka Malostranské besedy se ponese v sérii slavnostních křtů nových desek i koncertů známých hudebních jmen. Vše zahájí již dnes Jan Spálený & ASPM. Dále vystoupí například Vlasta Redl, Žlutý pes nebo Olympic. Dveře hudebního klubu se otevřou i divadelním fanouškům. Těšit se můžete na divadelní improvizaci Improliga či představení v podání Divadla Zaseto a TEĎ! Divadla.

Z listopadového programu bych rád za prvé zmínil připravovanou sérii koncertů spojených se křty desek. Své nejnovější hudební počiny u nás už oslavila alternativně popová kapela The Odd Gifts (1. 11.). Následovat je bude rock latino uskupení Los Culos (4. 11.), plzeňská alternativní kapela Lakuna s řadou hostů, včetně kmotra desky Michal Horáčka (11. 11.) či mladá pražská kapela Džezvica, jež se ve své hudbě inspiruje rytmy a melodiemi z Balkánského poloostrova a jeho okolí (26. 11.),“ vyjmenovává šéf produkce Malostranské besedy David Dvořák.

Listopadová hudební nabídka je opravdu pestrá a nechybí ani řada známých jmen. V klubu Malostranské besedy zahrají Jiří Schmitzer (19. 11.), Vlasta Redl (22. 11.), Žlutý pes (23. 11.), Hudba z Marzu (25. 11.) nebo Olympic v doprovodu hostů Vladimíra Borysh Seckého, Mária Illesa a Ondřeje Pátka (28. 11.).

Proběhne i řada různorodých večerů. Jako tradičně bude mít své pokračování oblíbená talk show Honzy Dědka 7 pádů, konat se bude i Swingová tančírna s The Mole’s Wing Orchestra nebo 8. Malostranský candrbál a například Soukromá ZUŠ Orphenica u nás oslaví 25 let své existence. Prostor dostane i divadlo. Těšit se můžete na Divadlo Zaseto, divadelní improvizační večer Improliga či TEĎ! Divadlo,“ dodává David Dvořák.

Petr Janda

Petr Janda

Jiří Schmitzer

Jiří Schmitzer

Facebook komentáře