Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
Horáček

Malostranská beseda v listopadu

Listopadová nabídka Malostranské besedy se ponese v sérii slavnostních křtů nových desek i koncertů známých hudebních jmen. Vše zahájí již dnes Jan Spálený & ASPM. Dále vystoupí například Vlasta Redl, Žlutý pes nebo Olympic. Dveře hudebního klubu se otevřou i divadelním fanouškům. Těšit se můžete na divadelní improvizaci Improliga či představení v podání Divadla Zaseto a TEĎ! Divadla.

Z listopadového programu bych rád za prvé zmínil připravovanou sérii koncertů spojených se křty desek. Své nejnovější hudební počiny u nás už oslavila alternativně popová kapela The Odd Gifts (1. 11.). Následovat je bude rock latino uskupení Los Culos (4. 11.), plzeňská alternativní kapela Lakuna s řadou hostů, včetně kmotra desky Michal Horáčka (11. 11.) či mladá pražská kapela Džezvica, jež se ve své hudbě inspiruje rytmy a melodiemi z Balkánského poloostrova a jeho okolí (26. 11.),“ vyjmenovává šéf produkce Malostranské besedy David Dvořák.

Listopadová hudební nabídka je opravdu pestrá a nechybí ani řada známých jmen. V klubu Malostranské besedy zahrají Jiří Schmitzer (19. 11.), Vlasta Redl (22. 11.), Žlutý pes (23. 11.), Hudba z Marzu (25. 11.) nebo Olympic v doprovodu hostů Vladimíra Borysh Seckého, Mária Illesa a Ondřeje Pátka (28. 11.).

Proběhne i řada různorodých večerů. Jako tradičně bude mít své pokračování oblíbená talk show Honzy Dědka 7 pádů, konat se bude i Swingová tančírna s The Mole’s Wing Orchestra nebo 8. Malostranský candrbál a například Soukromá ZUŠ Orphenica u nás oslaví 25 let své existence. Prostor dostane i divadlo. Těšit se můžete na Divadlo Zaseto, divadelní improvizační večer Improliga či TEĎ! Divadlo,“ dodává David Dvořák.

Petr Janda

Petr Janda

Jiří Schmitzer

Jiří Schmitzer

Facebook komentáře

Sdílejte články

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com