Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Literatura Pozvánky na akce Umění

Lorna Byrneová: Žena, která hovoří s anděly, je opět v Praze

DSC06249Irská mystička a spisovatelka Lorna Byrneová, která má od nejútlejšího dětství výjimečný dar vidět anděly a komunikovat s nimi, po dvou letech opět přijíždí do Prahy, aby zde představila svou novou knihu. Zájem lidí o setkání s ní je opravdu enormní.

LORNA V PRAZE – KVĚTEN 2017
Sobota 20. května 2017, 14:00 – Autogramiáda – Palác knih Luxor, Václavské náměstí

Neděle 21. května 2017 – Přednáška v Kongresovém centru. Začátek přednášky je ve 14:00. Přednáška bude trvat 2 hodiny a po ní bude následovat požehnání. To může trvat cca 3 hodiny.

Lorna dál viděla a mluvila s anděly a jak říká “Byli mými učiteli a mými přáteli (a jsou dodnes)”. Když vyrůstala, andělé jí radili, aby nikomu neříkala, že je vidí. Nikomu to neřekla, dokud nenapsala svou první knihu Andělé v mých vlasech. Dokonce její milovaný manžel Joe věděl málo o tom, co viděla. DSC_6224Lidé přesto vždy tušili, že na Lorně je něco “zvláštního” nebo “výjimečného” a jak její děti rostly, šířily se o ní zvěsti a mnoho lidí k ní začalo chodit s prosbou o pomoc nebo vyléčení.

Už od jejího útlého věku jí andělé říkali, že jednou o nich napíše knihu. Vždy se tomu smála a nevěřila jim, neboť trpěla dyslexií a sotva uměla psát. V roce 2003 začala Lorna pracovat na své první knize a do jejího života vstoupili lidé, kteří jí pomohli. V květnu 2008 vyšla v Anglii a Irsku kniha Andělé v mých vlasech.

Andělé v mých vlasech je v současné době mezinárodní bestseller. Tato kniha byla přeložena do 30 jazyků a vyšla ve více než 50 zemích. Lornina druhá kniha Schody do nebe je rovněž mezinárodním bestsellerem. Andělské poselství naděje, Lornina třetí kniha, je podle Sunday Times (nejuznávanější anglické nedělní noviny) nejprodávanější kniha.

DSC06269

Podobné příspěvky

ZNÁMÁ ROCKOVÁ BABIČKA PŮVODEM Z AMERIKY ZVEDLA ZE ŽIDLÍ PRAŽSKOU LUCERNU.

Afri

PRECEDENS vstává jako Fénix z popela Legendární skupina PRECEDENS vyráží na koncerty

Šebík

Festival Hrady CZ se přesouvá i s Kabáty na Moravu, tento týden rozezní Veveří

Šebík

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady