Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
DomůKulturaPozvánky na akceLetňák 2016 – Léto pro Pražany na Střeleckém ostrově vstupuje do poslední čtvrtiny

Letňák 2016 – Léto pro Pražany na Střeleckém ostrově vstupuje do poslední čtvrtiny

Letňák 2016 – Léto pro Pražany na Střeleckém ostrově vstupuje do poslední čtvrtiny

 Zahrát přijdou Hladík s Mišíkem, chybět nebude vinobraní, pétanque i veřejný koncert nadace Harmonie

Praha, 1. srpna 2016 – Letňák 2016 – Léto Pro Pražany má před sebou závěrečnou část. Střelecký ostrov však i v průběhu září čeká pestrý volnočasový i hudební program, v rámci něhož si návštěvníci mohou v příjemném prostředí v centru Prahy užít tradiční vinobraní, zahrát pétanque, zúčastnit se Honby za pokladem či si přijít zazpívat a zahrát na hudební nástroj během koncertu Nadačního fondu Harmonie.

„Září bude bohaté na volnočasovou zábavu, se kterou se plynule rozloučíme s letošním ročníkem. Velmi příjemnou akcí bude Vinobraní, které na Střeleckém ostrově proběhne 10. září. Víno, burčák, živá hudba, grilování a zábava až do večera. Další událost, na kterou bych rád pozval, je koncert 24. září nazvaný Přijďte si s námi zahrát. Pořádá ho Nadační fond Harmonie a jeho smyslem je vytvořit tradici společného hraní profesionálních a amatérských hudebníků a v duchu rčení Co Čech, to muzikant, rozehrát a rozezpívat lidi nejen z Prahy. Zúčastnit se tedy může kdokoliv, kdo hraje na hudební nástroj, rád zpívá a zvládne předem určený repertoár,“ přibližuje šéf produkce Letňáku 2016 – Léta pro Pražany na Střeleckém ostrově David Dvořák.

Zářijový doprovodný program dále zahrnuje akci Honba za pokladem (15. 9.). A připraveno je také odpoledne pro fanoušky a hráče hry pétanque (18. 9.). Během dne proběhne na Střeleckém ostrově jednak finále druhého ročníku Ligy pétanque pro seniory (LPPS), tak rovněž 6. ročník turnaje pro veřejnost s názvem SBOHEM LÉTO.

BLUE EFFECT

BLUE EFFECT

„Pokračujeme samozřejmě i s hudební produkcí. V průběhu měsíce nás na Velké scéně čekají Čechomor (1. 9.), Xavier Baumaxa (8. 9.) a také přeložený koncert Vladimíra Mišíka & ETC… s Blue Effectem (13. 9.). Kontinuálně probíhají i koncerty na plovoucí scéně Ponton, takže program je opravdu nabitý až do posledního dne,“ doplňuje Dvořák.

Bližší informace na stránkách www.letnak.cz.

Mišík s Hladíkem

Mišík s Hladíkem

ZDROJ: TOPART MEDIA

Facebook komentáře

Sdílejte články