Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
DomůKulturaPozvánky na akceLetňák 2015 na Střeleckém ostrově představuje první hvězdy – Olympic, Kamil Střihavka nebo Hradišťan

Letňák 2015 na Střeleckém ostrově představuje první hvězdy – Olympic, Kamil Střihavka nebo Hradišťan

Letňák 2015 na Střeleckém ostrově představuje první hvězdy – Olympic, Kamil Střihavka nebo Hradišťan

 

Praha, 12. května 2015 – Letňák 2015 – Léto pro Pražany postupně odhaluje svůj program a hlásí zajímavá hvězdná jména: charismatického rockera Kamila Střihavku, pozoruhodné trio Bratři Ebenové, svérázného písničkáře Xaviera Baumaxu či legendární kapelu Olympic, pro niž to bude jediný letošní koncert v Praze.

Střelecký Ostrov žije od května až do září kulturou a poskytuje festivalové útočiště pro všechny pražské obyvatele a návštěvníky. Předprodej vstupenek na červen bude zahájen 11. května.
„Obrovským lákadlem letošního programu na Střeleckém ostrově bude vystoupení skupiny Olympic. Tahle bigbeatová legenda, která si umí získat publikum svou energií, osobitostí a nestárnoucími hity, vystoupí na Velké scéně ve čtvrtek 7. července od půl osmé večer. Koncert bude výjimečný i tím, že bude na dlouhou dobu jediným v Praze, proto by si ho fanoušci neměli nechat ujít,“ uvádí šéf produkce Letňáku 2015 David Pešek Dvořák. Cena vstupenky v předprodeji je 350 Kč, na místě 400 Kč.
Červenec potěší i milovníky lidových písní, kontroverzních skladeb a futuristických šansonů s rockovou hudbou. Vystoupí totiž Jiří Pavlica Hradišťan s Vlastou Redlem, písničkář Xavier Baumaxa a formace Lili Marlene s kapelou Precedens v doprovodu Petra Koláře. V srpnu vystoupí Vladimír Mišík & ETC… s Blue Effectem a po roce se na Střelecký ostrov rovněž vrátí chytré a vtipné texty Bratrů Ebenů. Všechny koncerty se odehrají na Velké scéně od 19:30.
„Skvělou atmosféru a jedinečný zážitek pod širým nebem slibuje také akustické vystoupení Kamila Střihavky se svou doprovodnou kapelou Leaders, které se bude konat ve čtvrtek 25. června. Známý rocker ukáže novou pěveckou tvář a možná mnohé překvapí tichým a komorním provedením svých skladeb. Lístky stojí 250 Kč, na místě pak budou o 50 Kč  dražší,“ dodává David Pešek Dvořák.

Bližší informace o programu na stránkách www.letnak.cz.
PŘEHLED VYBRANÝCH KONCERTŮ NA STŘELECKÉM OSTROVĚ

PŘEHLED VYBRANÝCH KONCERTŮ NA STŘELECKÉM OSTROVĚ

25. června

Akustický koncert Kamila Střihavky & Leaders!

9. července

Olympic

16. července

Xavier Baumaxa

17. července

Lili Marlene & Precedens & Petr Kolář

23. července

Jiří Pavlica Hradišťan & Vlasta Rédl s kapelou

6. srpna

Vladimír Mišík & Etc… + Blue Effect

27. srpna

Bratři Ebenové

Facebook komentáře

Sdílejte články