Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Pozvánky na akce

„Křídla motýlí“ na návsi v Dolních Dunajovicích

 

sobota 3. září 2016 od 18.00 hodin

pod záštitou ministra obrany Martina Stropnického

pod záštitou hejtmana Jihomoravského kraje Michala Haška

pod záštitou primátora statutárního města Brno Petra Vokřála

pod záštitou starosty města Dolní Dunajovice Josefa Hasníka

Vážené dámy a vážení pánové,

dovolte, abychom Vás jménem agentury Martin Production, charitativní organizace Debra ČR, Jihomoravského kraje a obce Dolní Dunajovice co nejsrdečněji přivítali v sobotu 3. září 2016 v krásném jihomoravském městečku Dolní Dunajovice v rámci 3. ročníku benefičního koncertu „Křídla motýlí“, jehož výtěžek je určen pro charitativní organizaci Debra ČR, která pomáhá pacientům s nemocí motýlích křídel a sídlí při Kožním oddělení Pediatrické kliniky Fakultní nemocnice v Brně.

A teď něco málo k akci samotné………

Již před 3 roky jsme se snažili s naší agenturou Martin Production (www.martinproduction.eu) uvést na „světlo Boží“ na jižní Moravě tento charitativní koncert a setkání v malebných Dolních Dunajovicích, ale jelikož se nesehnal dostatek financí od sponzorů, tak jsme byli nuceni celou benefici přeložit na rok 2014 a tak pevně doufáme, že se nám se všemi, co akci pomáhají, podaří zdárně „vykopnout“ i potřetí tento charitativní den „Křídla motýlí“ v Dolních Dunajovicích.

Hlavním partnerem tohoto setkání se stal Jihomoravský kraj, včele s jeho hejtmanem Michalem Haškem, který už dal akci potřetí „zelenou“, byť tehdy ještě pod názvem „Srdce srdci“. Název jsme po úvahách změnili záměrně na „Křídla motýlí“, neboť samozřejmě více koresponduje s problematikou charitativní organizace DEBRA ČR – která pomáhá lidem s nemocí motýlích křídel..

I v letošním roce jsme dostali podporu od pana Haška s tím, že on sám je akci velmi nakloněn pro její závažnost této nemoci a v letošním roce i sám Jihomoravský kraj benefici přispěje vyšší částkou, než tomu bylo v loňském roce.

No a koho, že to uvidíte na letošním ročníku benefičního koncertu od 18.00 hodin?:

3. ročník – 3. září 2016

Z letošních účinkujících se můžete těšit na tato jména: SISA SKLOVSKA, VLADIMÍR HRON, MARTIN FRANCE, TOMÁŠ SAVKA, PAVEL CALLTA, MARCELA LAIFEROVÁ, RADIM SCHWAB, PAVEL HOUFEK AD.

Bohužel nám letos už nezazpívá Olga Joklová, ohromná propagátorka této zákeřné nemoci, neboť této nemoci vloni podlehla. Jako vzpomínku na Olgu bude zazpívaný song právě pro ni

Podmínkou pro účinkování interpretů na této akci je bezpodmínečně zpívání na živo a to buď na halfplayback nebo s muzikanty.

Vstupenky za 200,- Kč je možné zakoupit v sítích Tickestream – www.ticketstream.cz včetně cestovních kanceláří Čedok a Firo-tour nebo přímo v den konání koncertu přímo na místě. Děti do 8 let vstup na koncert zdarma.

Pár informací k charitativní organizaci DEBRA ČR, z.ú.

Charitativní organizace DEBRA ČR je organizace, která byla založena v roce 2004. Zařadila se tak jako 32. organizace DEBRA do mezinárodního uskupení DEBRA INTERNATIONAL. DEBRA ČR sídlí ve Fakultní nemocnici Brno, na Pracovišti dětské medicíny, kde úzce spolupracuje s Klinickým EB Centrem, které sídlí při Kožním oddělení Pediatrické kliniky FN Brno.

DEBRA ČR spolupracuje s řadou partnerů z řad státních institucí, nadací, komerčních firem a odborných společností. Sympatizanty je také řada osobností z oblasti zdravotnické i mimo ni. Patronkou organizace a velikou podporou je herečka Jitka Čvančarová.

Již dvanáct let pomáhá tato organizace lidem s nemocí motýlích křídel prožít co nejvíce, trpět přitom co nejméně.

Děkujeme vám všem, kteří společně s námi podpoříte benefiční koncert „Křídla motýlí“ v Dolních Dunajovicích.

Vítejte na 3. ročníku benefičního koncertu „Křídla motýlí“ v Dolních Dunajovicích v roce 2016 a držte nám při jeho prvopočáteční realizaci pěsti a hlavně, kdo se akce zúčastní, nechť přiveze dobrou náladu a ať nám všem přeje ten den taky fajn počasí.

Na setkání s Vámi v Dolních Dunajovicích 3. září 2016 se těší agentura Martin Production, hlavní producent koncertu Martin France, Jihomoravský kraj a DEBRA ČR.

Podobné příspěvky

DEGUSTANDO Italia uvádí Koncert AMEDEO MINGHI v Praze .

Šebík

Herečka Martha Issová na Českých lvech v oranžové róbě od Chatty.

Šebík

New York Café a PETROF hledají klavírní talenty v dalším, již 3. ročníku soutěže o nejlepšího pianistu roku

Šebík

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady