Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Pozvánky na akce Tiskové Zprávy Zprávy z Prahy

Kampa pétanque 2015

Ve dnech 3. – 9. srpna ožije náměstíčko na Kampě sportem typicky francouzským a na své si přijde každý, kdo se rozhodne strávit pár hodin v provensálském duchu.

Pétanque si může vyzkoušet úplně každý a v tomto případě tím dokonce pomůže dobré věci. Výtěžek z půjčovného bude věnován Komunitnímu centru Motýlek, tedy dětem, jež naši pomoc potřebují a ocení. Hřiště na Kampě se dokonce stane součástí programu jejich příměstského tábora.

Pétanque ne nadarmo aspiruje na olympijský sport, protože jej může hrát kdokoli,

tedy i lidé s handicapy. A nebudou na to sami. Několik ligových utkání si přijdou zahrát i pražští senioři, kterým se chystají postavit teamy z řad mediálních partnerů, rádií Expres FM a Classic Praha, zástupci města a zavítají také zahraniční profesionálové.

Dokonalou atmosféru dotvoří trh, který na francouzské akci nemůže chybět. Přijďte se pobavit a prožít nezapomenutelný den na Kampě…

Kampa pétanque 2015:

Kdy: 3. – 9. srpna, denně od 10 do 20 hodin

Kde: Na Kampě, Praha 1 – Malá Strana Více informací: www.leonarda.cz, www.motylek.org

Partnerem akce je občanské sdružení Pétanque pro vás http://www.petanque-pro-vas.com/

O Sdružení na pomoc dětem s handicapy, z.ú.

Sdružení poskytuje sociální služby dětem se zdravotním a sociálním znevýhodněním od roku 2001. V provozovaném Komunitním centru Motýlek nacházejí podporu klienti a jejich rodiny, jejichž život vyžaduje specifický přístup ať už z důvodu zdravotního postižení či sociálního vyloučení, nebo potřebují pomoc při řešení náročných životních událostí. Ročně jím projdou stovky klientů.

KC Motýlek je držitelem certifikátu „Společnost přátelská rodině“ a Ceny Martina Palase, udělované Kontem Bariéry za přínos k integraci dětí se zdravotním postižením.
petanque2

petanque4

Podobné příspěvky

Botanická zahrada v Troji slaví 50. narozeniny

Afri

Křest CD TROJKA

Šebík

Radniční koalice vyzvala opozici na zápas ve volejbalu .

Šebík

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady