Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
DomůPro ženyŽivotní stylMužeZačíná nákupní šílenství Black Friday v Atriu Flora

Začíná nákupní šílenství Black Friday v Atriu Flora

black friday

Začíná nákupní šílenství Black Friday v Atriu Flora

Pražské obchodní centrum Atrium Flora se zapojilo do oblíbené předvánoční slevové akce zvané Black Friday. Ve vybraných obchodech na vás čeká den plný slev, který letos připadá na pátek 29. listopadu.

Atrium FloraNa očekávaný nákupní svátek Black Friday se mohou těšit i zákazníci Atria Flora. V pátek 29. listopadu můžete využít speciální nabídku více než 130 zdejších obchodů ve čtyřech podlažích. Tento svátek slev zahajuje nakupování vánočních dárků, proto se Black Friday vyznačuje exkluzivitou speciálních slev. Obchodní centrum Atrium Flora nabízí pestrou škálu obchodů. Pro své blízké zde proto bez problémů seženete oblečení, kosmetiku, doplňky, ale i hračky, knihy či špičkovou elektroniku a další. V Atriu Flora zkrátka najdete pro každého něco. Od nákupního šílenství si tu ale můžete také v klidu odpočinout, a to v moderním food courtu či v kině obchodního centra.

Můžete se tak naladit na příjemnou vánoční atmosféru, navíc se skvělým pocitem, že již máte dárky nakoupené a k tomu za akční ceny.

Ke speciální slevové nabídce můžete ve vybraných obchodech využít i Program výhod Atria Flora. V rámci Programu výhod na vás čekají další exkluzivní nabídky, které jsou každé tři měsíce obměňovány. Svou kartu věrného zákazníka si můžete vyzvednout na informačním stánku. Návštěvníci obchodního centra, kteří mají staženou aplikaci Shopfun, jsou do Programu výhod zařazeni automaticky, a mohou tak čerpat jeho benefity pohodlně přímo v rámci aplikace.

Aktuální informace o Black Friday a Programu výhod se dozvíte na stránkách www.atrium-flora.cz.

Adéla Kubaštová

adela.kubastova@double-u.cz

Facebook komentáře

Sdílejte články