Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Pozvánky na akce

Jiří Píša zve do Malostranské besedy

Praha, 7. října 2016 – Malostranská beseda v Praze dnes 7. října otevírá novou fotografickou expozici. Ve svém galerijním podkroví během následujících týdnů premiérově představí autorská díla Jiřího Píši alias „Pražského Fotografa“, jenž prostřednictvím svého objektivu nahlíží na různá zákoutí našeho hlavního města. Výstava bude veřejnosti přístupná až do 17. listopadu.

„Jiří Píša se během posledních tří let na sociální síti Facebook stal pod pseudonymem Pražský Fotograf nejsledovanějším českým fotografem. Jde o jeho vůbec první autorskou výstavu a lidé na ní budou mít možnost nahlédnout do známých i méně známých zákoutí historické Prahy a vidět ji aspoň na chvíli očima Jiřího Píši,“ přibližuje umělecký šéf Malostranské besedy David Hanzlík.

Výstavu je možné navštívit ve všední dny od 12 do 20 hodin a o víkendu od 10 do 18 hodin. Vstupné činí pro dospělé 80 korun, pro studenty a důchodce 50 korun a děti do 12 let mají vstup zdarma. Výstava je prodejní a vystavené fotografie budou k prodeji za ceny od 3.900 korun.Jiří Píša alias facebookový „Pražský Fotograf“ zve do Malostranské besedy na svou první autorskou výstavu

Foto - Jiří Píša
Foto – Jiří Píša

 

Podobné příspěvky

Pražský klub Modrá Vopice je tady hezkou řádku let. Nezdá se, ale je to tak!

Afri

Legendární hra Josefa Dvořáka S Pydlou v zádech v Bránickém divadle

Šebík

V Praze již 26.11. zazní Felicita, vystoupí slavné duo Al Bano a Romina Power

Jaroslav Hauer

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady