Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Pozvánky na akce

Jarmark u Ludmily s bohatým kulturním programem

Jarmark U Ludmily

Diakonie ČCE – SKP v Praze pořádá tradiční, již 24. ročník Jarmarku u Ludmily, který se koná ve čtvrtek 10. září 2020 na Náměstí Míru v Praze 2, v době od 11.00 do 19.00 hodin.

Destigmatizace osob s psychiatrickým onemocněním

Jako ústřední téma jsme zvolili kampaň v rámci projektu destigmatizace osob s psychiatrickým onemocněním „Řídím svůj život“, kterou bychom chtěli upozornit širokou veřejnost na téma duševní nemoci  a naše vnímání lidí, kteří jsou „jiní“. Budou zde k dispozici informační materiály a odborníci, kteří poskytnou informace o možnosti podpory osob s chronickým duševním onemocněním. Návštěvníci akce se budou moci seznámit s možnostmi poskytování sociálních služeb různých neziskových organizací, získat informace a kontakty. Neziskové organizace nabídnou k prodeji výrobky klientů svých chráněných dílen.

Kulturní program

Součástí Jarmarku u Ludmily bude bohatý kulturní program. Hudební produkci zajistí hudební kapely Brouci Band, The Brownies, Tam Tam Batucada, Troufalost, Dobrý struny, Brass avenue či irské tance skupiny Rinceoirí. Vystoupí zde kouzelník, proběhnou ukázky řemesel, výrobků z konopí, výtvarné aktivity pro děti, skákací hrad, chodník naboso, bazar oblečení Dobrobleší a mnoho dalšího.

JarmarkJarmark u Ludmily

Kdy: 10. září 2020 11.00 – 19.00

Kde: Náměstí Míru, Praha 2

Hana Jahodová, DiS

Péče o dárce
Diakonie ČCE – SKP v Praze
e-mail: jahodova.skp@diakonie.cz
web: http://www.skp.diakonie.cz

Naše stránka na facebooku
https://www.facebook.com/skpvpraze

Podobné příspěvky

Odstartoval 5. ročník Prague Design Week, Kampus Hybernská rozproudí až do neděle

Pánové to zítra rozproudí…

Šebík

Žluté lázně otvírají tradiční příměstské tábory

Šebík

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady