Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz

Hledání pravdy na trhu nemovitostí a financí

Hledání pravdy v oceánu informací a její uplatňování na trhu s nemovitostmi a v oblasti investic

Na toto téma promluví odborník a jeden z nejlepších brokerů z českého realitního trhu:

Petr Vomastek

v pondělí 27. listopadu v 19:00 v hotelu Andel’s (Stroupežnického 21, Praha 5, u metra Anděl).

Vstupné 100 Kč

Kdo je Petr Vomastek?

Realitní broker, investor a podnikatel, působí na českém realitním trhu 14. rokem.

6x v řadě získal ocenění Makléř roku, a to v mateřské kanceláři REALITY 21 a následně v CENTURY 21. V roce 2010 a 2012 se také kvalifikoval na mezinárodní ocenění Double Centurion a v roce 2011 Team Centurion, v r. 2013 byl jako první v České republice uveden do mezinárodní síně slávy CENTURY 21.

Petrovou specializací jsou výnosové nemovitosti, pozemky pro development a zemědělská půda. Během své realitní kariéry Petr spolupracoval s mnoha významnými mezinárodními i tuzemskými společnostmi.

Pravidelně cestuje do zahraničí na realitní a investiční veletrhy a konference. Petr studoval Psychologii a Medicínu na Karlově univerzitě.

Facebook komentáře

Sdílejte články

Jsem brněnský novinář a přispěvatel na různé blogy. Jsem také správce webu Pražského zpravodaje a píšu na Blog iDNES - http://hynek.blog.idnes.cz . Nepřetiskuji tiskové zprávy, protože práce novináře musí být nezávislá a autentická. Nejdu s davem. Dav je smrt novináře. Exkluzivita a vlastní články a fotografie - to je má práce. Pracuji v reklamě na internetu a používám klasické metody propagace jako SEO pro lidi, PPC. Také využívám netradiční metody propagace. Provádím analýzy webů. Tvořím weby na Wordpressu. Neustále se učím nové poznatky.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com