Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Auto-Moto Pozvánky na akce Tiskové Zprávy Zajímavosti Zprávy z Prahy

Harley-Davidson Open House už 18. a 19. září!

OPEN HOUSE 2015
5 dealerství H-D po celé ČR – nové modely 2016 – zkušební jízdy zdarma – Seznamte se na vlastní kůži s nejnovějšími modely Harley-Davidson pro rok 2016 a vyzkoušejte i aktuální modelovou řadu, a to vše zcela zdarma! Open House 2015 startuje u všech oficiálních dealerů H-D už tento víkend.

Během 18. a 19. září si tak zájemci budou moci prohlédnout a detailně se seznámit s motocykly H-D a zároveň je zcela zdarma otestovat. Stačí jen navštívit některé z dealerství v Praze, Plzni, Brně, Ostravě nebo Hradci Králové a užít si víkend ve znamení svobody a vůně benzínu.

Harley – Davidson

Harley-Davidson otevře už tento víkend brány všem zájemcům, kteří si chtějí tyto ikonické stoje prohlédnout, podrobně se s nimi seznámit nebo je přímo otestovat. K dispozici jsou už jak nové motocykly modelového roku 2016 řady Dark Custom – Iron 883 nebo Forty-Eight, tak i třeba zcela nový touring Road Glide Ultra.

V každém dealerství bude přítomen odborný tým, který jednotlivé stroje zájemcům detailně představí a zodpoví jim jakékoli dotazy, jak na jízdní vlastnosti, tak třeba i na doplňky, náhradní díly nebo oblečení MotorClothes. Zároveň každý držitel odpovídajícího řidičského oprávnění bude moci na motocyklech absolvovat i zkušební jízdu a poznat sílu stroje i jedinečné jízdní vlastnosti.

Bližší informace o průběhu Open House 2015 získají zájemci u jednotlivých dealerů nebo na www.harley-davidson.cz.

Harley-Davidson
Harley-Davidson Motor Company vyrábí customy, cruisery a touringy. Dále nabízí kompletní řadu motocyklových dílů, doplňků a oblečení značky Harley-Davidson.
Pro více informací navštivte webové stránky Harley-Davidson na
http://www.harley-davidson.cz.

Podobné příspěvky

Tři stovky dobrovolníků budou namačkaní v kleci společně s 19 sochami slepic v nadživotní velikosti

Afri

Známé filmové melodie v podání špičkových interpretů 27. srpna na festivalu filmové hudby a multimédií SOUNDTRACK Poděbrady

Šebík

Víte, co je to dvojplamen? Dozvíte se to na festivalu Astrovíkend

Jaroslav Hauer

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady