Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Pozvánky na akce

Harlej na turné veze novou písničku

harlej

Harlej na turné veze novou písničku a klip o tom jak „Hodný holky zlý kluky chtěj“!

Skupina Harlej se z festivalových podií vrací zpět pod střechu.  Začíná „Alkohol.cz Tour 2016“.

Harlej s sebou bere i ochutnávku z chystaného alba „Hodný holky zlý kluky chtěj“.

Přesně před rokem slavila skupina Harlej kulatých 20. let existence. Veselí vyvrcholilo vyprodanou pražskou Lucernou.

A nyní je u Harleje opět rušno. Začíná „Alkohol.cz Tour 2016“.

Kytarista Tonda Rauer upřesňuje: “Tohle turné je vlastně tak trochu pro radost. Vypustili jsme před začátkem novej klip a singl, ale turné se tentokrát neváže k žádnýmu CD ani výročí. Jedeme pobavit naše fandy a zpříjemnit jim i sobě nadcházející podzim.”

Na každém ze 14ti koncertů zazní oblíbené hity, ale pozor, i novinka, kterou otextoval kamarád Kuba Ryba z Rybiček 48.

Kuba říká: „Když jsem měl Tu možnost poprvé napsat něco pro Harlej, tak jsem tomu nemohl věřitJ Byla to pro mě čest a zrovna tenhle ten song jsem už psal s Pekařem. My teď skládáme všechno dohromady. Tenhle song nás bavil”.

A aby toho nebylo málo, co před turné vyřešit, natočila kapela společně s filmovou produkcí KHfilmin´ k novému singlu i videoklip doslova v šibeničním termínu.

Ondřej Ero Sennin Soukup z KHfilmin´dodává: „„Harleje posloucháme od malička a točit s nimi bylo super! Jsou to v pohodě chlapi se smyslem pro humor a natáčet s nimi byla radost. Záběry nám hezky odsypaly, harmonogram jsme dodrželi na vteřinu přesně.“

Tonda Rauer k tomu uvádí: KHfilmin nám doporučil Kuba Ryba a já je potom šokoval termínem, do kdy klip potřebujeme.  Všechno jsme kupodivu stihli a k mému velkýmu překvapení na nás ani při natáčení nad Prahou nepřijela policie. Byla to hodně příjemná spolupráce a výsledek je super.”

Scénáře klipu se kromě produkce KHfilmin´ ujali i Kuba Ryba a „božský“ Pekař. Z toho zcela jasně plyne, že show začala ještě dřív, než kapela vyjela na turné.

Výstavní fúrii produkce sehnala nakonec v Kutné hoře a v klipu si zahrál i její manžel.

Petr Vinc Havlíček z KHfilmin´prozrazuje kdo je hlavní hrdinkou: Když jsem psal scénář na tuhle písničku a přitom jsem ji poslouchal znovu a znovu, říkal jsem si, kde seženu tu správně zlou ženskou, hezkou, ale která umí být až odpudivá. Nakonec casting vyhrála Rybova sestra Terezka. Sedla do této role naprosto perfektně, stejně jako její manžel Štěpán Vraný. Celé natáčení i přípravy probíhaly ve velice šibeničním termínu, protože jsme na to měli pouhých osm dní.  A zaplat´ Pánbůh, výsledek je fajn. Moc děkujeme všem, kdo nám s klipem pomohli.“

Skupina Harlej nebude zahálet ani na turné. V přestávkách mezi koncerty se bude rodit volným tempem nové album, které vyjde příští rok se šťastnou sedmičkou na konci.

Zpěvák Tomáš Hrbáček upřesňuje: “Na CD pracujeme průběžně už skoro rok a původně jsme ho chtěli mít venku už teď. Nakonec bylo léto hektičtější, než jsme čekali a je lepší dělat věci v klidu a pohodě, než se stresovat termínem. Chceme, aby byly nový věci hlavně dobrý. Jestli budou o pár měsíců dříve nebo později nehraje zase takovou roli“

Je na co se těšit. Poslouchejte rocková rádia a sledujte nový klip „Hodný holky zlý kluky chtěj“ na youtube a zažijte skupinu Harlej na živo – „Alkohol.cz Tour 2016“ začíná …

Jako speciální host celého turné vystoupí punkáči „zakázanÝovoce“.

Nový videoklip ke zhlédnutí zde: https://www.youtube.com/watch?v=cmump94MpJY

Alkohol.cz Tour 2016:

30.9. Kolín – Staré Lázně

1.10.. Vimperk – KD Cihelna

14.10. Litvínov – ATTIC

15.10. Vysoké Mýto – M klub

11.11. Blansko – KSMB

12.11. Valdice

16.11. Klatovy – MKS

18.11. Pelhřimov – KD Máj

19.11. Herálec

2.12. Plzeň – Šeříkovka

3.12. Jindřichův Hradec – KD Jitka

9.12. České Budějovice – KD Vltava

10.12. Kovářov

16.12. Březolupy – Sportovní hala

kapela harlej
kapela harlej
kapela harlej
kapela harlej

 

Related posts

Český filmový plakát 1931–1948

Jaroslav Hauer

Ponrepo program 03 / 15

Afri

Další studentský festival je tu, nabídne bohatý program. Odhalí i sochu Komenského na Národní třídě

Jaroslav Hauer

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady