Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Pozvánky na akce

GIBU FIGHT NIGHT 2

Jistě jste minulý rok postřehli snahu Daniela Landy vstoupit do ringu a vyzvat na souboj finského mistra světa – Riku Immonen. Landa si tím plnil kejkle, které si zadal jako kouzelník Žito a letos, konkrétně 5.12.2015 v Tipsport aréně od 19:00 se GIBU FIGHT NIGHT objeví podruhé v řadě. Daniela Landu v ringu již neuvidíte, ale uvidíte jeho svěřence.

Základna českých bojovníků pro tento zápas je opravdu velká a slibuje, že se v aréně jistě nudit nebudete. Představí se nejen Ondřej Hutník neboli Spejbl, Vladimír Moravčík, Lukáš Dvořák, Jiří Žák, Petr Vondráček, Tomáš Hron, ale i  Martin Gaňo, Luboš Raušer a Matouš Kohout. Všichni tito zápasníci si jistě zaslouží za své výkony Vaší podporu a tak neváhejte a dorazte! Nebude to jen o českých hvězdách bojového sportu, představí se i ti zahraniční. Mezi nimi bude například Mighty Mo a Filip Velinden. Chybět nebudou ani Warren Stevelmans s Danielem Forsbergem. Nizozemský borec Peter Aerts, taktéž známý jako „The Dutch Lumberjack“ bude letos speciálním a čestným hostem. Ač v současnosti ukončil kariéru aktivního boxera, stále se věnuje koučování ve svém vlastním týmu.

Na oficiálních stránkách, tedy na www.gibu-fight-night.cz můžete nalézt rozpis konkrétních zápasů, kde najdete nejen osobní informace o daných zápasnících, ale také třeba hudbu na kterou bojovník bude nastupovat, kolik má za sebou zápasů, kolik z toho je proher nebo naopak výher či remíz. Neváhejte navštívit jak stránky tak i noc bojových umění známou pod názvem GIBU FIGHT NIGHT 2. Jsme přesvědčeni, že nebudete času stráveného s nejlepšími bojovníky z České republiky i zahraničí litovat.

Podobné příspěvky

Malostranské besedě jubilejních 10 let na scéně

Šebík

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ VE STŘEDISKU VÝCVIKU VODICÍCH PSŮ

Afri

Noc divadel v RockOpeře Praha

Šebík

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady