Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Pozvánky na akce

Galavečer I am fighter 2 v O2 Universum již příští pátek

MMA

Již příští pátek 6. března 2020 proběhne v O2 Universum dlouho očekávaný druhý galavečer I am fighter 2 a finále MMA reality show I am fighter vysílané TV Prima Cool.

bojovniciVšechny návštěvníky galavečera čeká jedenáct profi zápasů, kde uvidíme zvučná jména, jako je Tomáš Fidži Fiala, Tadeáš Růžička, Vladimír Lengál, Ondřej Petrášek, Alexander Cverna, Martin Prsíčko Horský, Daniel Bruno Brunclík, Bob Voves, Peter Gabal, Denis Farkaš, Jakub Ironkap Studený v doprovodu podporovatele a kolegy Marpa z kapely TroubleGang, a mnohé další. V hlavním zápase večera uvidíme rovněž jednu z největších evropských hvězd MMA, Slováka Tomáše Deáka, který aktuálně drží titul v organizaci OKTAGON MMA.

Na galavečeru proběhne také finále úspěšné reality show I am fighter, kterou můžete již od začátku letošního roku sledovat každé pondělí na Prima Cool. K vidění budou finálové zápasy posledních čtyř finalistů a přímo před diváky se rozhodne o vítězi celé show. O vítězi z poslední dvojice budou hlasovat diváci, a to od pondělí 2. března až do samotného galavečera. Tento šampion si pak odnese hlavní výhru půl milionu korun a profesionální smlouvu s organizací IAF.

Na scéně uvidíte také českého rappera Renneho Danga ze stáje Blakkwood Records, ten se ale v oktagonu neukáže v rukavicích, nýbrž s mikrofonem v ruce.

Více informací najdete na www.iamfighter.cz, vstupenky zakoupíte na www.ticketmaster.cz již od 490 Kč.

bojovniciIAF

Nová česká organizace IAF (I Am Fighter), která se věnuje bojovým sportům a která kromě galavečerů a zaměření se na mladé talenty přišla i s vlastní napínavou MMA reality show. Od 6. ledna 2020 diváci na TV Prima Cool napjatě sledují dlouhou a těžkou cestu 16 odvážlivců za jejich snem stát se profi zápasníkem. Tito nadšení amatéři procházejí v reality show velkou proměnou a hodně tvrdými zkouškami, po celou dobu je hodnotí porota ve složení Petr Píno Ondruš, Ondřej Pála, Petr Khru Macháček a Lucas Blakk. V průběhu soutěže jsou fighteři pod dohledem profesionálních trenérů, kteří momentálně představují špičku v ČR – Andrého Reinderse, Petra Monstera Knížete, Martina Karviňáka Burkota a Daniela Bartáka.

Adéla Kubaštová
E-mail: adela.kubastova@double-u.cz

 

Podobné příspěvky

Pozvání na 23. ročník Žižkovského masopustu.

Afri

Prima chystá festival pro celou rodinu, do konce března má zvýhodněné vstupné

Jaroslav Hauer

Trojská botanická zahrada slaví 50. narozeniny

Jaroslav Hauer

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady