Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Pozvánky na akce

Festival Benátská! s Impulsem ovládnou legendy

26. ročník hudebního festivalu Benátská! s Impulsem bude hostit exkluzivní vystoupení hudebních legend světové i naší scény. Jediné letošní open air vystoupení zde odehraje Jarek Nohavica, Divokej Bill a němečtí Guano Apes koncertem oslaví dvacet let existence, Olympik zahraje v legendární sestavě z let 1963 – 1965 (zopakují tak úspěšný koncert z O2 areny z loňského roku) a z Británie přiletí diva světové pop music s nezapomenutelným hlasem Bonnie Tyler.

To je jen stručný výčet letošního pestrého programu. Na programu hlavní stage jsou vystoupení Mira Žbirky, Marie Rottrové, Václava Neckáře, Visacího zámku, skupin TH!S, Jelen, Žlutý pes, Vypsaná fixa, Xindl X a dalších. Na druhém pódiu pak Arakain, Jasná páka, Citron, Ben Cristovao a dalších.

V obřím Hudebním stanu Rádia Impuls se mladší část publika dočká punk rockového programu, který již tradičně pro čtvrteční večer připravuje rádio RockZone 105,9. Na pódiu se vystřídají kapely Doctor PP, Totální nasazení, Jaksi Taksi a Lety mimo. Pro další dny jsou připravená vystoupení Katky Knechtové, skupin Mirain, Portless či O5 & Radeček.

Co vybaví Vaškovi Bláhovi z kapely Divokej Bill, když se řekne festival Benátská! s Impulsem? „Když jsme začínali, byl festival Benátská noc jednou z největších met, kde jsme chtěli hrát. Do teď si vybavuji krásný festivalový areál v Malé Skále, kde jsme pak nakonec byli několikrát. Festival Benátská! s Impulsem je na 100% jedna z našich nejoblíbenějších štací.

Ještě je nutné doplnit, že náš basák Jarda tady potkal svoji ženu. Je s ní už 17 let, mají dva super kluky, kteří už s námi chodí taky hrát. Celou letošní sezónu připravovali dost poctivě, protože nás čekají oslavy 20 let existence kapely. Myslím, že každý z nás cítí, že když máme výročí, tak je třeba se trochu blýsknout. A protože jsme muzikanti, tak hrajeme.

Vrcholem všeho snažení – zdá se – bude koncert v O2 areně 24. ledna 2019. K němu se nyní upírá naše největší pozornost, máme v plánu udělat hudební večírek, na který se nezapomíná.“

Koncert kapely Divokej Bill je zařazen mezi očekávaná vystoupení dvou zahraničních hvězd – tedy mezi Bonnie Tyler a Guano Apes – v pátek večer 27. července.

Přesný program festivalu Benátská! s Impulsem, který se bude konat ve dnech 26. – 29. července 2018 v areálu ve ve Vesci u Liberce, naleznete na www.benatska.cz.

Vstupenky na 26. ročník hudebního festivalu Benátská! s Impulsem, který se bude konat ve dnech 26. – 29. července 2018 v areálu ve ve Vesci u Liberce, pořídíte za zvýhodněnou cenu v předprodeji do konce dubna na webových stránkách festivalu www.benatska.cz.

  • celofestivalová vstupenka 1 590,-Kč
  • čtvrteční program 26. 7. 2018 590,- Kč
  • páteční program 27. 7. 2018 990,- Kč
  • sobotní program 28. 7. 2018 990,- Kč

VIP vstupenky nabízejí samostatný vstup na festival, parkování v ceně, využití VIP stanu s výhledem na hlavní pódium a se sezením, barem, možností setkání se s umělci a obchodními partnery. Do konce dubna je pořídíte za:

  • VIP celofestivalová vstupenka 3 690,-Kč
  • VIP jednodenní vstupenka 2 500,-Kč

Benátská! s Impulsem tradičně nabídne doprovodný program, skvělé služby, kvalitní kuchyni, regionální potraviny, vinárny a spoustu dalších věcí.

Benátská! s Impulsem je Čistým festivalem. My odpad třídíme!

Benátská! s Impulsem je bezbariérovým festivalem.

Na Benátskou! s Impulsem můžete i se stanem či karavanem.

Podobné příspěvky

Vivat Mozart

Afri

Dnes odstartoval závod 1000 mil československých

Afri

Divadlo Viola zve na Máj se speciální akcí pro zamilované dvojice a na další květnová představení

Jaroslav Hauer

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady