Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Pozvánky na akce

Nebe nad Vltavou bude o víkendu plné hvězd elektronické hudby

Na Střeleckém ostrově proběhne zde další CHILLIN PRAGUE

Hvězdy evropské i domácí elektronické hudby si dají v sobotu 23. 7. na Střeleckém ostrově letos již čtvrté dostaveníčko. V rámci Letňáku 2016 – Léta pro Pražany se totiž uskuteční populární event CHILLIN PRAGUE.

„Fanoušci elektronické hudby se mohou těšit hned na dvě osobnosti evropské scény Schleppa Geista a Patryka Molinariho. Geist, který na Střelecký ostrov dorazí rovnou z vystoupení v berlínském klubu Watergate, se předvede dvouhodinovým setem,“ prozrazuje mluvčí Letňáku 2016 – Léta pro Pražany Tomáš Kopečný.

Schlepp Geist i Patryk Molinari jsou pravidelnými účastníky nejvýznačnějších evropských house party. Své nahrávky pravidelně vydávají na prestižních labelech URSL, Kattermukke, Exploited, Ritter Butzke Studio nebo Suruba a Heinz Music.

Vystoupení Geista a Molinariho doplní ještě produkce dalších DJ´s, jako jsou Da Moon, Taada, Not:Us, Bronee, Deaf Hoes, Joseph Kari & Sajmon, Kanhäuser a Wenzig.

„Akce má dvě části. Denní program se odehrává na Střeleckém ostrově od 12:00 do 22:00. Noční probíhá v prostorách Malostranské besedy od 21:30 do 05:00. Mimo bohatý hudební program se příznivci kvalitní elektronické hudby mohou také těšit na nápaditou výzdobu ostrova, VIP zónu, chillout zóny, rozmanitý výběr občerstvení. Rodiny s dětmi pak bude jistě bavit hřiště Střeleckého ostrova. Večerní část programu v Malostranské besedě bude pokračovat ve stejném duchu. Mimo exkluzivní prostory se můžete těšit na kvalitní hudební program. Na závěr je přichystáno překvapení, takže se máte na co těšit,“ uzavírá Tomáš Kopečný. Více na https://www.facebook.com/events/999823503471305/

Kontakt pro média:

Tomáš Kopečný – TOPART MEDIA

PR & tiskový servis Letňák – Léto pro Pražany/Střelecký ostrov

Podobné příspěvky

Odstartoval 5. ročník Prague Design Week, Kampus Hybernská rozproudí až do neděle

MAGICKÝ ÚPLŇKOVÝ RITUÁL V EGYPTĚ S HELEN SILVAN.

Šebík

Na letošních Andělech vystoupí Anna K. či Jiří Korn. Před Forem Karlin bude zdarma program pro veřejnost

Jaroslav Hauer

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady