Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
DomůKulturaPozvánky na akceDopravní nehoda nemusí být jen otrava. Přesvědčí vás o tom Divadlo Zaseto

Dopravní nehoda nemusí být jen otrava. Přesvědčí vás o tom Divadlo Zaseto

Zaseto

Dopravní nehoda nemusí být jen otrava. Přesvědčí vás o tom Divadlo Zaseto

Co všechno se může dít, když uvíznete uprostřed silnice E49 při dopravní nehodě spolu s dalšími účastníky a projíždějícími auty? Na otázku vám odpoví Divadlo Zaseto, které vás se svou inscenací nazvanou E49 – problémy na silnici právě do takové situace zavede. Představení můžete zhlédnout v pražské Malostranské besedě již od neděle 13. listopadu.

„Hra s názvem E49 – problémy na silnici je další odzbrojující autorský projekt z dílny divadla Zaseto, které se čím dál tím víc a zřetelněji profiluje do divadelního nekonvenčního, ničím omezeného smrtícího humoru. Děj se odehrává na silnici E49, kdy se divák stává svědkem dopravní nehody, stejně tak jako účastníci, kteří projíždějí kolem. Děj je plný paradoxů a neskutečných dějových situací. Autor úmyslně obchází klasické divadelní postupy a útočí na bránice absolutním humorem,“ popisuje šéf produkce Malostranské besedy David Dvořák.

E49

E49

Divadlo Zaseto sdružuje profesionální a poloprofesionální umělce. Zaměřuje se na originální autorskou tvorbu s cílem oslovit diváka moderním a současným humorem. Ačkoliv se divadlo soustřeďuje speciálně na komedie, je uvnitř každé inscenace aktuální odkaz na problematiku lidského života a dekadence obecných společenských jevů. Divadlo se záměrně nevyhýbá kontroverzním tématům a s nadsázkou poukazuje na skutečnou podstatu mezilidských vztahů.

„V inscenaci uvidíte sedmici herců ve složení Luděk Žilka, Hana Kostrhúnová, Josef Valenta, Martin Procházka, Lena Ondráčková, Ondřej Cimpl a Monika Žilková. Pokud máte rádi nekonvenční divadlo, bezbřehý humor a vytříbený smysl pro dramatičnost, nenechte si ujít Divadlo Zaseto. Vstupenky na představení pořídíte za 200 korun,“ dodává David Dvořák.

ZDROJ: TOPART MEDIA

Facebook komentáře

Sdílejte články