Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
Hledejte cokoli zde na webu
DomůKulturaPozvánky na akceAVON POCHOD PROTI RAKOVINĚ PRSU 2015

AVON POCHOD PROTI RAKOVINĚ PRSU 2015

AVON POCHOD PROTI RAKOVINĚ PRSU 2015

Trička, která zachraňují lidské životy, obléknou letos nejen ambasadorky AVON Pochodu, ale poprvé v historii se k nim přidají i slavní muži, kteří podpoří ženy v boji proti zákeřné nemoci. Do boje za zdravá prsa však kromě tisíců lidí vyrazí i zástupce živočišné říše – Lenochod. Nevěříte? Přijďte se přesvědčit 6. června na Staroměstské náměstí v Praze.

V pravé poledne tam startuje již 15. ročník AVON Pochodu proti rakovině prsu.
Dokonce i Lenochod překonal svoji vrozenou lenost a chystá se na Pochod, který již po patnácté zbarví pražské ulice do růžova. Přidejte se k němu a dokažte, že ani vám není lhostejné lidské zdraví a vyjádřete podporu nejen nemocným, ale i jejich rodinám. AVON Pochod – plný solidarity, naděje a optimismu startuje ve 12:00 hodin ze Staroměstského náměstí a cílem je tentokrát Rohanský ostrov. Po dlouhých letech mění růžový Pochod trasu!!! Největší charitativní akce ve střední Evropě tak zavítá i do Karlína.
Vstupenkou je už tradičně pochodové tričko, jehož dámskou i pánskou variantu obléknou tváře projektu: Simona Stašová, Gábina Partyšová, Monika Absolonová, Ivana Gottová, Mahulena Bočanová, Tonya Graves, Olga Šípková, Iva Pazderková, Markéta Hrubešová a Lenka Filipová. Letos poprvé se k dámám přidají pánové Petr Vágner, Roman Vojtek, Honza Kovařík, David Deyl, Miroslav Etzler a David Svoboda. Premiérově je v kampani rovněž dětské tričko, které oblékla dcera Olgy Šípkové Adélka. Vstup pro děti do 12 let je však stále v doprovodu dospělé osoby zdarma. Pořiďte si své tričko co nejdříve u své AVON Lady/Gentlemana, na www.zdravaprsa.cz či v exkluzivním předprodeji od 7.4. v síti prodejen partnerů Sportisimo a od 1.5. v C&A, SCANquilt či Home&Cook.

I letos nabízíme alternativu pro účastníky AVON Pochodu, pro které je chůze příliš pomalá. Pod taktovkou Ivy Pazderkové a Davida Svobody vyběhne z Rohanského ostrova (z cíle Pochodu) v 10:00 dopoledne AVON PředBěh. Vezměte si pochodovou vodu Nutrend Aqua a vyběhněte! Na PředBěh můžete trénovat již od 18.4., kdy proběhne v Ostravě první závod AVON Běh v rámci série Night Run. Více se dozvíte na www.night-run.cz.
Cílem AVON Pochodu, který proběhne pod záštitou primátorky Adriany Krnáčové, je premiérově Rohanský ostrov, kde se mohou návštěvníci těšit na skvělou atmosféru, dětský koutek, stany partnerů plné aktivit a dobré zábavy i na vystoupení Janka Ledeckého, skupin Chinaski a Děda Mládek Illegal Band a na závěr na Severočeskou filharmonii a koncert Davida Deyla, Moniky Absolonové a Tonyi Graves.
Ohromte své přátele a nastylujte si pochodové tričko dle vlastní fantazie a nejnovějších trendů. Zúčastněte se naší MÓDNÍ VÝZVY, sdílejte své pochodové outfity a soutěžte o nádherný růžový notebook od společnosti Hewlett-Packard. Z každého prodaného kusu věnuje HP 120 Kč na konto veřejné sbírky AVON proti rakovině prsu – více se dozvíte již brzy na www.zdravaprsa.cz
“Na projekty boje proti rakovině prsu věnovala společnost AVON ČR již téměř 100 milionů korun. A to díky lidem, kteří chodí na AVON Pochody a kupují si produkty s růžovou stužkou, které generují výtěžek na projekt AVON proti rakovině prsu. Děkujeme všem za jejich podporu a těším se 6. června na viděnou,” vzkazuje ředitelka PR a reklamy společnosti AVON Alena Pytlíčková.
Boj proti rakovině prsu můžete podpořit nejen koupí trička nebo předmětů s růžovou stužkou, ale také koupí předmětů u partnerů Pochodu proti rakovině prsu. Je to sportovní růžová lahev Nutrend či pramenitá voda NUTREND Aqua Sport, růžové silikonové náramky, potítka a růžové dámské běžecké podkolenky od CEP, růžový notebook Hewlett-Packard, víno Cuvée Naděje ze Zarazického vinařství, které dostanete například v prodejnách Náš grunt. Generálními partnery AVON POCHODU jsou Sportisimo a Reebok.
Veškeré informace najdete na zdravaprsa.cz.

O společnosti AVON
AVON, společnost pro ženy, je přední celosvětová kosmetická společnost s ročním obratem téměř 11 mld. dolarů. Jako jedna z největších společností na světě v oblasti přímého prodeje své výrobky prodává prostřednictvím více než 6 milionů aktivních nezávislých reprezentantů. Produkty Avonu jsou dostupné ve více než 100 zemí. Nabídka zahrnuje dekorativní a pleťovou kosmetiku, vůně, módu a vybavení pro domácnost. Mezi nejznámější značky patří Avon Color, ANEW, Skin-So-Soft, Advance Techniques a Luxe.
zdroj: AVON

Facebook komentáře

Sdílejte články