Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Pozvánky na akce

Akustické trio Prokop – Andršt – Hrubý již dnes v Malostranské besedě!

Michal Prokop

 Do Malostranské besedy se již ve středu večer 1. února vrací oblíbené trio Michal Prokop – Luboš Andršt – Jan Hrubý, jehož společný koncert odstartuje únorový program hudebního klubu. Akusticky laděný repertoár trojice muzikantů si můžete přijít poslechnout od 20,30 hodin.

„Koncert Tria lídra kapely Framus Michala Prokopa, nadžánrového kytaristy Luboše Andršta a neméně všestranného houslisty Jana Hrubého slibuje skvělý muzikantský zážitek. Kapela hraje v dobré formě, koncerty vždy mají příjemnou civilní atmosféru i zvuk a je z nich cítit radost z bezstarostného muzicírování bez exhibice. Fanoušek si zkrátka může říci, že vše je tak, jak má být. Vstupenky koupíte za 350 korun,“ říká šéf produkce Malostranské besedy David Pešek Dvořák.

Hudební trio vzniklo v roce 1987 a k jeho zvuku a stylu přispěli všichni členové stejným dílem. Repertoár staví na komornější podobě, jejich písničkový základ je ale rozšířen Andrštovými zkušenostmi s blues a s jazzrockem i osobitou hrou Jana Hrubého na elektrifikované housle. Ve společné produkci tak vzniká i řada volných instrumentálních ploch. V roce 2004 vzešlo ze společného hraní album „Unplugged“.

Program na následujících 14 dnů pak přinese řadu dalších hudebních jmen. Zahraje např. multižánrová kapela Jablkoň (6. 2.), rockově šansonové seskupení Lili Marlene (7. 2.), hudební legendy Vladimír Mišík & Etc… (8. 2.) či Jan Spálený & ASPM (9. 2.), svých 10 let na scéně oslaví Cílená nejistota (11. 2.) či se představí hudební skladatel Tomáš Živor (13. 2.).

Jablkon
Jablkon

Zdroj:  TOPART MEDIA

Podobné příspěvky

Kapela Monkey Business představuje nový videoklip

Jaroslav Hauer

NEMOROS zNEMOROS zajímá nejen hudebníky z Čech

Šebík

Dáda Patrasová s Martinem Maxou přišli pokřtít knihu, a skončili u plotny!

Šebík

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady