Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Hudba Kultura Zprávy z Prahy

Podpořte známého tenora Hynka Tomma v soutěži ČESKÝ SLAVÍK MATTONI

Z otevřeného dopisu

V poslední době je víc a víc slyšet o zpěvákovi Hynku Tommovi.. nejenže nazpíval Ustř.písen k filmu Kamenák 3, ale i duety s Evou Pilarovou, Kateřinou Brožovou, Květou Fialovou, Bohušem Matušem, Evou Jurinovou a dalšími jinými, ale na faceboku se objevila fanynka, která zorganizovala takzv. nepsaný Fan Club pro Hynka Tomma, za účelem poslat mu hlasy do Českého Slavíka a podpořit tak jeho osobu www.hynektomm.psyo.cz ..

z citace paní Anna-
Nás pár skalních fandů se rozhodlo načeřit stojaté vody a posunout vpřed známého tenora o nějaký ten level vpřed. Přidáte se k nám? Příští rok oslaví tento zpěvák jubilejních 15 let v hudebním průmyslu, nebylo by umístění v této anketě tím nejhezčím dárkem, jaký bychom mu mohli dát? obzvláště když naš oblíbený charismatický tenor říká sám říká – “zpívání je moje droga” .
takže kdo ještě chcete, máte možnost, říká paní Anna..a je to jednoduché..viz foto

a co na to zpěvák?
Milá paní, jste super, děkuji Vám a děkuji VŠEM, kteří se nechají anketou zlákat…nebudu předstírat, že mi to neudělalo radost, vždyt zpěv je má droga, a co by to bylo za zpěváka, který nemá pro koho zpívat..a já mám radost, že na mých koncertech je Vás čím dál víc a víc.. takže moc děkuji divákům, posluchačům a pro ty co mě neznají..zvu Vás dne 12. 12 2014 viz plakát, berte to jako dárek k Vánonům a poděkování Vám Všem , kdo jste se nechali i nenechali anketou zlákat, a proto, přijdte všichni Zvu Vás!.. plakát v příloze.

Podobné příspěvky

NESOUHLAS s používáním rtuti

Afri

Jak se moří revizoři

Jaroslav Hauer

Na pražském Vyšehradě se uskutečnil pátý ročník čajového festivalu Čajomír

Afri

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady