Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Hudba Kultura Zprávy z Prahy

Podpořte známého tenora Hynka Tomma v soutěži ČESKÝ SLAVÍK MATTONI

Z otevřeného dopisu

V poslední době je víc a víc slyšet o zpěvákovi Hynku Tommovi.. nejenže nazpíval Ustř.písen k filmu Kamenák 3, ale i duety s Evou Pilarovou, Kateřinou Brožovou, Květou Fialovou, Bohušem Matušem, Evou Jurinovou a dalšími jinými, ale na faceboku se objevila fanynka, která zorganizovala takzv. nepsaný Fan Club pro Hynka Tomma, za účelem poslat mu hlasy do Českého Slavíka a podpořit tak jeho osobu www.hynektomm.psyo.cz ..

z citace paní Anna-
Nás pár skalních fandů se rozhodlo načeřit stojaté vody a posunout vpřed známého tenora o nějaký ten level vpřed. Přidáte se k nám? Příští rok oslaví tento zpěvák jubilejních 15 let v hudebním průmyslu, nebylo by umístění v této anketě tím nejhezčím dárkem, jaký bychom mu mohli dát? obzvláště když naš oblíbený charismatický tenor říká sám říká – “zpívání je moje droga” .
takže kdo ještě chcete, máte možnost, říká paní Anna..a je to jednoduché..viz foto

a co na to zpěvák?
Milá paní, jste super, děkuji Vám a děkuji VŠEM, kteří se nechají anketou zlákat…nebudu předstírat, že mi to neudělalo radost, vždyt zpěv je má droga, a co by to bylo za zpěváka, který nemá pro koho zpívat..a já mám radost, že na mých koncertech je Vás čím dál víc a víc.. takže moc děkuji divákům, posluchačům a pro ty co mě neznají..zvu Vás dne 12. 12 2014 viz plakát, berte to jako dárek k Vánonům a poděkování Vám Všem , kdo jste se nechali i nenechali anketou zlákat, a proto, přijdte všichni Zvu Vás!.. plakát v příloze.

Podobné příspěvky

Zastupitelé schválili zrušení krajského zastoupení v Bruselu

Šebík

Valdštejnský palác včera navštívilo přes 1000 lidí

Afri

Otevření Historické budovy Národního muzea

Afri

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady