Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Kultura Hudba

Petr Kotvald představuje světu třetí klip z alba LX

petr Kotwald

MOTTO: To se občas jenom zdá, že dobrých zpráv ubylo. Nebo že bychom o ně už nestáli? Podívejme se kolem sebe.  A mějme se rádi. Jsme  jedineční. Pojďme se poznávat a okouzlovat tím jací jsme, co umíme a dokážeme. Svět je hned růžovější, nemyslíte? Láska brejle má a počítá se všema.

Petr Kotvald představuje světu třetí klip z alba LX

Petr KotvaldV září loňského roku vyšlo Petru Kotvaldovi  novinkové album LX, které, jak už sám název napovídá, připravil pro své fanoušky ke svým kulatinám. A to společně s velkým narozeninovým koncertem v KC Praha. Album LX  postupně  doplňují  i videoklipy.  Titulní „Šedesát“  stihl Petr představit už vloni v září  a klip „Dvanáctá“  těsně před vánoci. Letos v březnu se začal natáčet třetí klip k singlu „Brejle“, autorů Martina Blažka a Marka Sloupa.

Režie klipu byla svěřena mladému režisérovi Milanu Balekovi, který se podílel na klipech s Lucií Vondráčkovou nebo Petrem Kutheilem.

K samotnému natáčení Milan říká:

„Na place jsem se sešel s profíkem. Petr přinesl sebou výbornou náladu a pohodu po celou dobu natáčení. V květnu jsme dotáčeli exteriéry, jejichž hvězdou byla herečka Pavla Tomicová. Její  nakažlivý, upřímný smích se stal mottem klipu “, a dodal: „Bylo to delší čekání na klip, ale věřím, že se všem bude líbit“.

A co říká k natáčení sám zpěvák?

PT a PK„První klapku klipu Brejle jsme ve studiu HEXAR natočili 1. března 2020 s tím, že dotočíme pár záběrů v exteriéru hned, jakmile budou venku více zelené plochy. Pak ale vzali věci veřejného zdraví rychlý spád a nesmělo se nic. Dotáčky jsme nakonec zvládli až na konci května a ve výsledku je v postprodukci nepoužili. V toku událostí jsme totiž měnili koncept klipu a stejně tak se posouval termín jeho premiéry na lepší časy, aby klip působil pozitivně. Jenže, slovo POZITIVNÍ ztrácí stejně jako na jaře svůj původní význam a zase nás začíná děsit, místo těšit.  Takže: HEJ! Teď je čas na to, pokusit se udělat si radost, a vidět věci z té lepší stránky. Nasaďme si na chvíli růžové brýle! Láska brejle má a počítá se všema!“

Petr KotvaldPetr Kotvald  se chystá na  pravidelnou sérii vánočních koncertů, Vánoce hrajou glórijá a také na velký koncert k dvacetinám Mumulandu, který je plánován na 10. 4. 2021 ve Forum Karlín. Vstupenky jsou v předprodeji a rozhodně se budete moci těšit na velkou hudební, taneční a světelnou show se všemi hity Petra Kotvalda. Samozřejmě budou i Brejle, které teď míří právě k Vám. Premiéra klipu bude 18. 10. 2020 ve 20 hodin na kanále YouTube.

Fotografie: autor Petr Mráček, z natáčení klipu Brejle.

Video: režie Milan Balek, z klipu Brejle.

Petr Mráček

 

 

Podobné příspěvky

Národní muzeum představilo novou výstavu Rytíři nebes, připomene letce Royal Air Force

Jan Saudek: Musíte buďto fotit, anebo se milovat..

Afri

Letňák 2015 na Střeleckém ostrově se chystá na svůj DEN D

Šebík

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady