Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Kultura Literatura

Nová kniha Liane Moriarty: TŘI PŘÁNÍ

Fanouškové Liane Moriarty, pozor! Schází už jen pár dní do vydání novinky TŘI PŘÁNÍ. O čem kniha bude? Čím autorka okouzlila svět a proč jsou její romány tak oblíbené?

Pět románů, pět světových bestsellerů, je to vůbec možné? Ano je, Liane Moriarty rozbíjí hranici nemožného. Australská spisovatelka odstartovala kariéru pod pseudonymem Nicol Berry. Nejdříve se věnovala tvorbě knih pro děti, poté však vsadila na psychologické romány, které si vydobyly své místo pod sluncem. Liane Moriarty zaujala čtenáře tituly s názvy Manželovo tajemství, Na co Alice zapomněla, Sedmilhářky nebo Zamilovaná Hypnotizérka.

Liane Moriarty prorazila v literárním světě až s Manželovým tajemstvím. Kniha je zařazena mezi společenské dramata, řeší otázky sociálního charakteru, dokáže zaujmout podmanivým příběhem a nemalou dávkou zvratů. Co čtenáře baví nejvíce jsou však neuvěřitelné závěry a ještě lepší epilogy. Bude takový i bestseller TŘI PŘÁNÍ?

Nikdo z nás nemá tušení, jakými všemožnými směry se naše životy mohly ubírat a možná i ubírat měly. Nejspíš je to jen dobře. Některá tajemství by měla zůstat tajemstvím navěky.

Manželovo tajemství

Málo kdo tuší, že TŘI PŘÁNÍ jsou autorčiným úplně prvním románem. Říká se „do třetice všeho dobrého a zlého“ a pro Kettlovy sestry to platí trojnásob – jsou totiž trojčata. Všechny tři jsou rozdílné a přitom podobné, všechny tři žijí své životy, které se vzájemně spojují a rozdělují. I přesto, že se vyprávění pozdavá být lehce předvídatelné, není to tak jednoduché! Co když je ve skutečnosti všechno úplně jinak…? Děj se prolíná, graduje a díky bezchybným vypravěčským schopnostem Vás doslová pohltí.

Kniha vyjde čtrnáctého října letošního roku. Kdo si ji nenechá ujít a už teď plánuje návštěvu knihkupectví?

Zdroj: www.databazeknih.cz

Related posts

Alexandrovci míří zase do Prahy. Vystoupí s nimi i Daniel Hůlka!

Jaroslav Hauer

Petr Štěpánek se Zlatou Adamovskou spolu na scéně. Bude to thriller, jak má být, lákají diváky

Jaroslav Hauer

TZ – P jako pivo, Vypráví Oldřich Kaiser (audioknihu vydává OneHotBook)

Šebík

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady