Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
DomůKulturaMladí ladí stream naladí Prago Union se speciálním jazzovým setem

Mladí ladí stream naladí Prago Union se speciálním jazzovým setem

Mladí ladí stream naladí Prago Union se speciálním jazzovým setem

Sérii pěti online koncertů pod hlavičkou Mladí ladí stream uzavře legenda rapu a hiphopu Prago Union s živou kapelou. Dvěma Anděly ocenění Prago Union vždy byli a jsou zárukou kvality. To předvedou i v jedinečném jazzovém setu, který si připravili speciálně pro festival Mladí ladí jazz. Představí se v něm také baskytarista Ondřej Hauser, kytarista Antonín Dlapa, bubeník Oliver Lipenský, klávesista Jen Hovorka a DJ Ramel.

Od 18 hodin se fanoušci mohou těšit na pořádnou dávku rýmů a humoru, který v textech Prago Union nikdy nechybí. Každý může kapele přispět libovolnou částkou zakoupením virtuálního lístku v prodejní síti GoOut. Při přenosu využívají pořadatelé platformu Zoom, díky které mohou muzikanti sledovat na obrazovce reakce svých fanoušků, ať jsou kdekoli, a dostane se jim tak zpětné vazby, která při streamovaných koncertech tolik chybí.

V rámci Mladí ladí stream již vystoupili Ondřej Pivec Organic Quartet, Top Dream Company, Kristina Barta s projektem Event Horizon a Hard To Frame. Koncerty je možné zhlédnout do 24. 5. 2020. Partnery online koncertů jsou Český rozhlas Vltava a Kytary.cz. Koncerty jsou streamovány na Facebooku Mladí ladí jazz www.facebook.com/mladiladijazz a festivalovém Youtube kanálu www.youtube.com/channel/UCNkQH82TDFzveqpxZsW5Mrw.

http://www.facebook.com/mladiladijazz

Mladí ladí jazz, který každým rokem ve své nápadité dramaturgii ukazuje, že jazz nemá hranice a je otevřen nejrůznějším hudebním žánrům a vlivům, měl dle původních plánů vyvrcholit 30. dubna velkým openair koncertem na Karlově náměstí. Většinu původně oznámených koncertů se pořadatelům podařilo přesunout na podzimní termíny. Samozřejmě za předpokladu, že je s ohledem na okolnosti bude možné realizovat. Stejně tak je snaha přesunout na podzimní termín sérii interaktivních koncertů Mladí ladí dětem s držitelem Grammy Oranem Etkinem. Informace budou průběžně aktualizovány na webových stránkách festivalu. Zakoupené vstupenky v tuto chvíli zůstávají v platnosti pro náhradní termíny.

Za podpory: Hlavní město Praha, Ministerstvo kultury ČR, MČ Praha 3

Patroni Jazzfruit: Kytary.cz, Karlín Group, Česká centra

Mediální partneři: Český rozhlas Vltava, Radio 1, Full Moon, Musicweb

Hlavní mediální partner Jazzfruit: Český rozhlas Jazz

 

Anna Vašátková a Silvie Marková

e-mail: anna@s-m-art.com, markova@s-m-art.com

 

Facebook komentáře