Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
DomůKulturaHudbaMarkéta Fassati zdraví všechny milovníky umění

Markéta Fassati zdraví všechny milovníky umění

Marketa Fassati

Markéta Fassati zdraví všechny milovníky umění

Milí přátelé a milovníci umění,ráda bych Vás pozdravila a povzbudila v této nelehké době. Ačkoliv jsme od sebe daleko a odděleni, koncerty jsou přesunuty a šance se nyní potkat osobně je nulová, tak s díky využiji technologii a posílám alespoň takto trošku hudby na dálku.


Pod tímto textem naleznete dva odkazy: na youtube kanál a také na e-shop. A pokud byste uvítali mít mojí hudbu a celá alba on-line, zvu na veškeré hudební platformy – Deezer, Spotify, iTunes…

Pro ty z Vás, kteří byste rádi měli doma CD fyzicky, s potěšením Vám je pošlu a tentokrát poštovné v rámci ČR je na mně, jako malý dárek a poděkování. A pokud budete chtít, s láskou Vám napíši i věnování!

Přeji nám všem, ať zůstáváme optimističtí a věřím, že se brzy, osobně a ve zdraví opět potkáme. Vaše Markéta Fassati

Youtube kanál:https://www.marketafassati.com/e-shop/

E shop: https://www.marketafassati.com/e-shop/

Markéta Fassati je česká sopranistka a multižánrová zpěvačka. Je dcerou českého dirigenta, sbormistra a hudebního pedagoga Lubomíra Mátla. Učila se hře na klavír a zpívala v Kűhnově dětském sboru. Po maturitě na hudebním gymnáziu Jana Nerudy v Praze vystudovala HAMU v Praze a získala magisterský titul pod vedením prof. Magdalény Hajóssyové. Kromě domácích vystoupení účinkovala např. v Japonsku, Číně, Spojených státech, Holandsku. Věnuje se hudbě různých žánrů z různých historických období.

 

Facebook komentáře

Sdílejte články